سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش

چاپ مقالات isi برای مصاحبه دکتری

انتشار : 7 فروردین 1398
مطالعه : 6 دقیقه

یکی از مهم ترین راه های افزایش امتیازات پژوهشی و تقویت رزومه تحصیلی برای مصاحبه دکتری ، چاپ مقاله در مجلات Isi ونشریات معتبر میباشد.

چاپ  مقالات isi برای مصاحبه دکتری

یکی از معتبرترین مجلات در جهان که دارای اعتبار بالایی از لحاظ مقالات چاپ شده در آن دارد، مجلات ISI می باشد که پذیرش و چاپ مقالات در این مجلات یک از خدمات موسسه سینا میباشد.

برای چاپ مقاله درابتدا باید مطمن شویدمقاله ای که انتخاب کرده اید در چارچوب مجله ای که می خواهید مقاله ISI در آن چاپ شود همخوانی دارد. در غیر این صورت سردبیر آن مجله، مقاله را در اولین بررسی مقاله را ریجکت میکند درمرحله دوم متخصصین موسسه برای چاپ مقاله isi متن مقاله را خوانده و ویرایش میکنند.زیرا متن مقالات باید بدون ایرادات گرامری ونگارشی باشد.ودر مرحله سوم مقاله را برای سردبیرمجله ارسال میکنند مقالات باید اولویت بندی شوند و بلافاصله خوانده نمی شوند. اگر موضوع تحقیق شما واقعاً بکر وبه روز باشد ممکن است بدون انتظار توسط سردبیر بررسی شود. این اتفاق به ندرت پیش می آید.ودرنهایت دراخرین مرحله، ایمیلی دریافت می کنید. در این ایمیل مشخص می شود مقالۀ شما بدون اصلاحات یا با برخی اصلاحات قابل چاپ است یا اصلاً کیفیت لازم برای چاپ را ندارد. اگر مقاله ISI شما برای چاپ نیاز به اصلاحاتی دارد، باید آن را در مدت زمان تعیین شده انجام بدهید یا آن را به متخصصین ما بسپارید.

ممکن است مقاله ی به سرعت وبدون بررسی ازجانب ادیتور مجله ریجکت شود.دلیل احتمالی آن این است که موضوع مقاله خارج از حیطه عملکردوعلایق واسکوپ آن مجله بوده است . چاپ مقالۀ ISI زمانی اتفاق می افتد که شما به خوبی از اولویت ها، حیطۀ علاقه و استانداردهای مجله آگاهی داشته باشید. برای چاپ مقالۀ خود پیشنهاد می کنیم از همان مرحله اول با کارشناسان باتجربۀ موسسه به مشورت بپردازید. همکاران ما سال ها تجربۀ موفق در امر چاپ مقالات ISI دارند و به شما اطمینان می دهند بدون کمترین اتلاف وقت و اصلاحات احتمالی، مقالۀ شما در یکی از مجلات معتبر به چاپ برسد.

دراکسپت و پذیرش مقاله ISIبه چه نکاتی باید توجه داشت؟

مجلات ISI ایمپکت دار در پذیرش مقاله بسیار سخت گیر هستند. علت آن هم داوری تخصصی این مجلات می باشد که اجازه پذیرش و چاپ هر مقاله ای را نمی دهند. اما مجلات بدون ایمپکت isi مجلات هستند و مقالاتی که خوب نوشته شده باشند را پذیرش و چاپ می کنند. به سه مورد مهم که نقش اساسی در پذیرش مقاله شما در مجلات ISI دارد، اشاره می کنیم.

  • محتوای قوی: اولین نکته در نگارش یک مقاله، توجه به محتوای آن است. هر مقله ای توانایی و قابلیت چاپ در مجلات ISI را ندارد. باید موضوع انتخابی آن بروز باشد ، ترجمه در سطح بالا وتخصصی صورت گیرد و محتوای مقاله خوب باشد، تا 70 درصد از سوی مجلات پذیرفته خواهد شد.
  • انتخاب درست مجله: هر مجله برای خود حوزه واسکوپ مشخصی دارد و مقالاتی را پذیرش و بصورت چاپ می کند که در حیطه ی تخصصی خود باشد. پس لازم است قبل از ارسال مقاله به مجله، بخش اسکوپ آن را مطالعه نمایید تا با انتخاب مجله اشتباه ، زمان ، وقت و هزینه ی خود را هدر ندهید.
  • سطح کیفی مقاله ی خود را بدانید: مجلات دارای ایمپکت از سایر مجلات ISI دارای اعتبار بالاتری هستند. داوری سختری دارند و عبور از فیلترینگ ادیتور ها نیاز به مقاله ی قوی دارد. بنابراین چاپ مقاله در این مجلات تضمینی نمی باشد. به این نکته توجه نمایید که مقاله خود را در مجلاتی به چاپ برسانید که در حد و اندازه مقاله شما باشد. هرگز بلندپروازی نکنید. زیرا هم باعث هدر رفتن وقتتان شده و هم باعث دلسردی شما بعد از ریجکت مقاله می شود.

پذیرش وچاپ مقاله isi برای پذیرش افراد برای دانشگاهای خارج از کشور ،برای دو نمره ی کامل پایان نامه دانشجویان ارشد ودکتری وهمچنین کسب امتیاز کامل دانشجویان برای مصاحبه دکتری میباشد.

داشتن پذیرش یا اکسپت مقاله isi در مصاحبه دکتری چه تاثیری دارد؟

قبولی در مصاحبه دکتری در مرحله دوم منوط به داشتن رزومه پژوهشی قوی می باشد که تقویت رزومه پژوهشی از طریق داشتنن اکسپت مقاله – چاپ کتاب - چاپ مقاله - اضافه کردن اسم در مقالات در حال چاپ و کنفرانس وترجمه کتاب و.. می باشد.

تصویر

نحوه امتیازدهی در مصاحبه دکتری

در مجموع، نمره معدل و پایان نامه، دانشگاهای مقاطع قبلی، ارائه­ کارهای تحقیقاتی و پژوهشی، سوابق تدریس دانشگاهی، مدرک زبان و نمره کتبی آزمون دکتری، مهم ترین و مؤثرترین نکات برای قبولی در مصاحبه دکتری هستند.

امتیاز مقاله و کتاب در مصاحبه دکتری

مقالات علمی-پژوهشی (داخلی و خارجی) مرتبط با رشته تحصیلی، مقالات علمی-ترویجی مرتبط با رشته تحصیلی، مقالات چاپ شده در کنفرانس های معتبر (داخلی یا خارجی) و تألیف یا ترجمه کتاب مرتبط با رشته تحصیلی ازجمله مواردی است که در غالب مصاحبه های دکتری برای داوطلبان امتیاز به همراه دارد. نحوه امتیازدهی به هر یک از این موارد بسته به نظر اساتید ممکن است متغیر باشد.

اما موضوعی که در اغلب مصاحبه ها عمومیت دارد این است که غالباً اساتید سقف مشخصی برای امتیاز مقالات و سایر کارهای پژوهشی درنظرمی گیرند. بنابراین داوطلبان هر تعداد مقاله هم داشته باشند، نمره بالاتری از سقف امتیاز تعیین شده نخواهند گرفت.

علاوه بر مقاله و کتاب، ثبت اختراع و نیز کسب مقام در جشنواره های علمی نظیر خوارزمی و فارابی و داشتن طرح پژوهشی نیز ممکن است در مصاحبه امتیازآور باشد.

یکی از اصلی ترین امتیازات رزومه دکتری امتیاز چاپ مقاله در مجلات داخلی و خارجی میباشد که میتوانید بیشترین امتیاز را در مرحله مصاحبه کسب کنید و برای اینکه بتوانید یک مقاله به چاپ برسانید میتوانید از کارشناسان موسسه سینا کمک بگیرید برای بهبود هرچه بهتر وضعیت رزومه شما در مصاحبه دکتری 98 کارشناسان موسسه سینا به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید مقاله خود را چاپ کنید از سری اقداماتی که کارشناسان این موسسه در جهت چاپ مقالات امتیاز آور برای شما انجام میدهند عبارتند از:

خدمات موسسه سینا

  • تضمین 100 % در خصوص اعتبار مجلات
  • مشخصات مجله جهت تایید، قبل از ارسال به مقاله برای نویسنده ارسال می شود.
  • در صورتیکه ارسال مقاله از طریق ایمیل انجام شود، مکاتبات انجام شده با مجلات در ایمیل ثبت می شود که در صورت درخواست نویسنده مقاله، به وی می شود.
  • در صورتیکه مقاله از طریق سیستم ثبت نام به مجله ارسال شود. ایمیل دریافت شده برای نویسندگان نیز ارسال خواهد شد.
  • آخرین و جدیدترین لیست مجلات ISI معتبر و همچنین لیست مجلات نامعتبر وزارت علوم، وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد در بخش "مجلات" قرار داده شده است که قابل دانلود می باشد.

اگر زمانتان برای شرکت در مصاحبه دکتری 98محدود است و هنوز شروع به نگارش مقاله نکرده اید در اسرع وقت با کارشناسان موسسه سینا تماس حاصل فرمایید تا در سریع ترین زمان پایان نامه شما را تبدیل به مقاله کنند و برای مقاله استخراج شده از مجلات دلخواه شما پذیرش بگیرند این موسسه با توجه به سابقه طولانی که در زمینه پذیرش و چاپ مقاله دارد در سریع ترین زمان ممکن برای مقاله شما پذیرش خواهند گرفت و شما میتوانید از امتیاز آن بهره بگیرید.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی