سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش
خدمات ما / وبلاگ / چاپ مقاله / موسسه معتبر سابمیت مقاله در مجلات Elsevier (الزویر )

موسسه معتبر سابمیت مقاله در مجلات Elsevier (الزویر )

انتشار : 17 مهر 1400
مطالعه : 12 دقیقه

امروزه ملاک ارزشیابی در مصاحبه های علمی یا اپلای برای دانشگاه های خارجی مجله ای می باشد که فرد مقاله خود را در آن به چاپ رسانده است. در ایران نیز بیشترین امتیاز به مقالاتی تعلق می گیرد که در مجلات معتبر مثل مجلات Elsevier( الزویر) به چاپ رسیده باشند.بنابراین در این مطلب سعی شده موسسه معتبر سابمیت مقاله در مجلات الزویر را برای شما عزیزان معرفی کنیم.

موسسه معتبر سابمیت مقاله در مجلات Elsevier (الزویر )

معرفی شرکت الزویر

انتشارات الزویر یک شرکت اطلاعاتی و تحلیلی است و یکی از بزرگترین اراده دهندگان اطلاعات علمی، فنی مهندسی و پزشکی جهان میباشد . این انتشارات در سال 1880 میلادی به عنوان یک شرکت انشاراتی که قسمتی از گروه RELX است. و تا سال 2015 به عنوان Reed elsevier شناخته میشد، تاسیس شد. محصولات ارائه شده در این مجموعه شامل مجلاتی همچون the lancet And Call،مجموعه Science direct شامل مجلات آنلاین ، ترندها و مجموعه نظرات جاری پیرامون مجلات ، پایگاه داده ارجاع دهی آنلاین scopus ، و راه حل های clinicalkey برای پزشگان است محصولات و خدمات این انتشارات تمام چرخه تحقیقات دانشگاهی ،من جمله نرم افزار و مدیریت اطلاعات ، ساختار و ابزار ارزیابی را در بر می گیرد. و در حقیقت حدودا 25 درصد از علم جهان توسط الزویر تولید و انتشار می یابد.

نشریه الزویر سالانه بیش از ۴۳۰ هزار مقاله را در ۲۵۰۰ نشریه منتشر می کند؛ بایگانی این نشریه شامل ۱۳ میلیون مدرک و ۳۰ هزار کتاب الکترونیکی می باشد و تعداد دانلود های کلی سالانه مقالات این انتشارات به بیش از ۹۰۰ میلیون می رسد. ارزش بالای سود انتشارات الزویر (۳۷% در سال ۲۰۱۷) و قوانین کپی رایت، محققین را وادار به نقد این انتشارات کرده است.

که در کل از زیر مجموعه های این انتشارات میتوان به Scopus، ScienceDirect، Mendeley اشاره کرد که هر کدام را جداگانه در زیر شرح داده ایم.

پایگاه اسکوپوس(Scopus)

Scopus بزرگترین پایگاه داده انتزاعی و استنادی ادبیات بازنگری شده است و شامل مجلات علمی، کتاب ها و مقالات کنفرانسی، ابزارهای هوشمند برای ردیابی، تحلیل و تجسم تحقیقات میباشد. این پایگاه داده که روزانه مورد بروزرسانی قرار می گیرد، جامع ترین مرور بر خروجی تحقیقات در زمینه علوم، فن آوری، پزشکی، علوم اجتماعی و هنر و علوم انسانی را ارائه می دهد. به دلیل اینکه که تحقیقات به طور چشم گیری جهانی، بین رشته ای و گروهی میشوند باید اطمینان حاصل کرد تا تمام تحقیقات مهم و حیاتی از سرتاسر دنیا از چشم پنهان نمانند

ساینس دایرکت (Science Dire)

ساینس دایرکت یک پایگاه مقاله های علمی است و یکی از محصولات انتشارات الزویر((Elsevier می باشد. این پایگاه دسترسی به بیش از ۳۵۰۰ ژورنال، ۱۲میلیون و ششصد هزار مقاله علمی تمام متن و ۳۴۰۰۰ کتاب از انتشارات مختلف را فراهم می نماید. ساینس دایرکت یکی از ۷۹ محصول آنلاینی است که شرکت الزیور در اختیار پژوهشگران، دانشجویان، اساتید و کلیه علاقه مندان به علم و دانش قرار می دهد. بخش اعظم ژورنال های انتشار یافته در این پایگاه داده توسط موسسه علمی (تامپسون رویترز) نمایه گذاری می شود، بنابراین اغلب مقالات دانلود شده که از این پایگاه، جزو مقالات آی اس آی (ISI) محسوب می شوند.

مندلی ( Mendeley)

مندلی، یک مدیر رفرنس آنلاین رایگان است. با استفاده از این نرم افزار، می توانید رفرنس ها را در آثارتان جمع آوری، مدیریت و اشتراک گذاری کنید. مندلی علاوه بر این یک شبکۀ اجتماعی علمی نیز هست که به شما امکان می دهد تا با سایر پژوهشگران همکاری کنید. با استفاده از این نرم افزار، می توانید فایل های کامل PDF را به همراه رفرنس هایتان ذخیره سازی و آن ها را حاشیه نویسی کنید. به علاوه، پلاگینی نیز برای ورد وجود دارد که به شما امکان می دهد تا فهرست های رفرنس ها و کتابشناسی ها را به صورت خودکار برای اضافه کردن به اثرتان ایجاد کنید.در حقیقت مندلی یک شبکه اجتماعی علمی برای پژوهشگران است.

سابمیت مقاله در مجلات الزویر

همانطور که بالا اشاره شد الزویر یک پایگاه انتشار محصولات علمی از جمله مقالات علمی پژوهشگران است . این پایگاه خود در بردارنده چندین مجله معتبر است پس بنابراین منظور از ارسال مقاله به الزویر صرفا ارسال به یک مجله با نام الزویر نیست بلکه صدها نشریه و مجله وجود دارد که در زیر شاخه پایگاه الزویر قرار دارند و هر مجله اسکوپ و یا رشته و تخصص مخصوص به خود را دارد و عناوین و اسامی هر مجله متفاوت است و لزومی ندارد که نام آنها الزویر باشد.

اقدامات لازم قبل از سابمیت مقاله به مجلات Elsevier (الزویر )

برای ارسال مقاله به مجلات الزویر Elsevier باید بعد از اتمام نگارش مقاله به ترجمه آن پرداخته و بعد امجله متناسب با رشته و تخصص مقاله را پیدا کنید و مطمئن باشید که محتوای مقاله ی شما با scope مجله الزویر مورد نظرتان همخوانی داشته باشد. برای این کار می توانید به این سایت https://journalfinder.elsevier.com/ مراجعه نمایید و نام مجلات و scope های آنها را مشاهده نموده و مجله مورد نظرتان انتخاب نمایید وپس از انتخاب مجله مورد نظر بهتر است تا در سایت مجله مورد نظرتان بخش مخصوص به نویسندگان را مورد مطالعه قرار دهید . تا در خصوص فرمت بندی و موارد الزامی مقاله که مد نظر مجله است آشنا شوید و آنها را در مقاله خود رعایت بفرمایید در کل برای سابمیت مقاله در الزویر باید دقت داشته باشید که میزان سختگیری این شرکت بسیار زیاد می باشد و باید به دنبال مجلاتی باشید که مقالات با موضوع مطالعات شما به چاپ رسانده باشند. با توجه به این موضوع، شما می توانید کم ریسک ترین مجلات برای سابمیت مقاله در الزویر پیدا کنید که همین موضوع باعث کاهش ریجکت مقاله در الزویر می شود.

مراحل سابمیت مقاله در مجلات Elsevier( الزویر ) چیست؟

 1. پس از ورود به سایت ELSEVIER وارد بخش submit your paper ( ارسال مقاله ) شوید .
 2. در ادامه باید نام مجله مورد نظر را بطور کامل نوشته و جستجو نمایید
 3. ثبت نام Register در سیستم ژورنال Accident Analysis and Prevention
 4. پر کردن فرم های online به صورت گام به گام :مشخصات نویسنده، عنوان مقاله، چکیده، کلمات کلیدی، وارد کردن نام نویسندگان و مدارک مربوطه.
 5. نامه cover letter که درواقع نامه کوتاهی است خطاب به سردبیر مبنی بر اینکه مقاله تحت عنوان(عنوان مقاله نوشته شده ) برای داوری ارسال می گردد
 6. متن مقاله بدون وجود جدول و شکل ارسال کنید. (در رابطه با ارسال جداول و اشکال سلایق مختلفی وجود دارد)
 7. برخی مجلات اعلام می کنند که اسم نویسندگان بایست حذف شده باشد و در این صورت یک صفحه جدا شامل اسم نویسندگان نیز باید ارسال گردد.
 8. سیستم Elsevier فایل های office را هم علاوه بر JPEg و …قبول می نماید. در مورد اشکال شکل ها را جدا جدا upload میکنیم.
 9. بعد از طی این مراحل موفق به ارسال و سابمیت مقاله می شوید.
الزویر elsevier

موسسه معتبر سابمیت مقاله در مجلات الزویر

همه ی ما شاهد رشد و پیشرفت همه جانبه تکنولوژِی و فناوری هستیم و تمام کسب و کارها طی چند سال گذشته، به حوزه ی خدمات آنلاین و دنیای دیجیتال روی آورده اند که سابمیت آنلاین همانند دیگر خدمات آنلاین نیاز کاربران را رفع می نماید. به همین منظور موسسات زیادی برای سابمیت مقاله راه اندازی شدند تا ثبت سفارش سابمیت شما را به صورت آنلاین و غیرحضوری و به آسانی و در کوتاهترین زمان انجام دهند. اما شاید اعتماد کردن به این نوع موسسه ها کمی دشوار باشد. بنابراین برای شناسایی موسسه معتبربرای سابمیت مقاله به مجلات خارجی از جمله (الزویر ) ویژگی هایی وجود دارد که در زیر به آن ها اشاره شده است:

کیفیت فرمت بندی و ترجمه موسسه جهت سابمیت مقاله در مجلات الزویر

از آن جایی که قبل از سابمیت مقاله در مجلات الزویر باید ترجمه و فرمت بندی طبق مجله انجام گیرد کیفیت فرمت بندی و ترجمه دارای اهمیت زیاد می باشد و نیاز به ویراستاران و مترجمان متخصص و کاربلد احساس میشود تا بتواند مقاله تخصصی را به طور صحیح ترجمه و فرمت بندی کند.بدیهی ایست که اگر ترجمه و فرمت بندی توسط افراد متخصص انجام گیرد، مقاله از اعتبار و کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود و در مرحله پذیرش مورد تایید داوران قرار خواهد گرفت

مورد اعتماد بودن موسسه جهت سابمیت مقاله در مجلات الزویر

یکی از مهم ترین مولفه هایی که در نگارش مقالات برای نویسندگان اثر علمی دارای اهمیت است اطمینان از حفظ و صیانت از موضوعات و نتایج نوشته شده در محتوای علمی آن ها ست. هر نویسنده ای بر این موضوع واقف است که موضوع متن و نتایج بدست آمده از آن باید منحصر بفرد باشد؛ بنابراین برای نویسندگانی که قصد سابمیت مقاله به مجلات الزویر را دارند، رعایت این نکته که تمامی مطالب و محتوای آن ها به طور محرمانه حفظ و نگهداری شود، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

پشتیبانی و ارائه خدمات 24 ساعته موسسه جهت سابمیت مقاله در مجلات الزویر

بسیاری از دانشجویان و اساتید به دلیل دغدغه کاری و کمبود وقت مجبور هستند تا به برخی از کارهای خود در روزهای تعطیل و یا در ساعات غیر کاری رسیدگی کنند. بنابراین برای این افراد بسیار مهم است تا با یک موسسه مورد اعتماد برای سابمیت مقالات خود آشنا شده و حتی در ساعات غیرکاری و روزهای تعطیل با آن ها ارتباط برقرار کنند و از پروسه انجام سابمیت خود مطلع گردند. بنابراین موسسه معتبر باید بتواند به طور 24 ساعته و در تمام روزهای هفته، حتی روزهای تعطیل پاسخگوی مشتریان خود باشد.

دارا بودن گواهی کیفیت و گارانتی موسسه جهت سابمیت مقاله در مجلات الزویر

گارانتی و تضمین کیفیت موسسه به این معناست که شما بعد از انجام فرمت بندی ، ترجمه و سابمیت مقاله به مجله درخواستی اگر مقاله ریجکت شد و دلیل ریجکت شدن فرمت بندی نادرست و یا ترجمه با کیفیت کم باشد موسسه معتبر معظف است دوباره پس از بررسی های لازم توسط ویراستاران و مترجمان ، سفارش شما را به رایگان مورد بازبینی و ویرایش قرار داده و به مجله ارسال نماید.

اطلاع از برآورد هزینه و عوامل تاثیر گزار بر آن در موسسه جهت سابمیت مقاله در مجلات الزویر

یکی از مهم ترین سیاست ها در موسساتی که سابمیت را انجام می دهند و به نوبه خود یک مزیت کلیدی نیز به حساب می آید؛ سیاست شفافیت قیمت سابمیت و عوامل تاثیر گذار بر آن است تا ابهامی در خصوص نحوه تعیین قیمت سابمیت برای مخاطبان محترم وجود نداشته باشد در موسسات ارائه دهنده خدمات سابمیت مقاله عوامل چندی در محاسبه قیمت و هزینه سابمیت مقالات موثراند که در زیر به آن ها اشاره شده است:

هزينه سابمیت مقاله مجلات Elsevier به دو شکل محاسبه می شود.

با توجه به این که مجلات در الزویر به دو دسته دسترسی باز (Open Access) و دسترسی محدود و بسته (Close Access) تقسیم می شوند، نوع پرداخت هزینه مقاله نیز تغییر می کند.به طوریکه اگر از خدمات مجلات Open Access استفاده کنید، باید هزینه را نیز خود نویسنده بپردازد و بعد از چاپ این مقاله به صورت رایگان در دسترس عموم قرار می گیرد ولی در مجلات Close Access، هزینه توسط افرادی که به دنبال استفاده از مقاله شما هستند، پرداخت می شود.

آیا چاپ مقاله به صورت تضمینی امکان پذیر است؟

جواب منفی میباشد زیرا به چاپ رساندن مقاله علمی یک کار بسیار تخصصی است و صرف نظر از این که موضوع مقاله شما چیست یا در کدام مجله قرار است سابمیت شود، نمی توان گفت که به صورت صد درصد و تضمینی مقاله شما به چاپ می رسد. دقت داشته باشید که هیچ موسسه چاپ مقاله، به قدری نفوذ ندارد که بتواند در زمینه چاپ مقاله در مجله elsevier به شما قول چاپ مقاله صدردرصد بدهد و فقط می تواند مقاله شما را اصلاح و استاندارد سازی کند تا احتمال اکسپت شدن مقاله افزایش پیدا کند.

چقدر طول می کشه تا مقاله ما به چاپ برسد؟

مجلات الزویر، مانند سایر مجلات هستند و نمی توان به صورت دقیق گفت که چقدر زمان نیاز هست تا مقاله شما در این مجلات چاپ شود. فرآیند داوری در مجلات الزویر ممکن است 10 روز تا 1 سال زمان ببرد. البته این که چقدر طول می کشد تا مقاله شما داوری شود به منزله اکسپت یا ریجکت شدن حتمی نمی باشد، زیرا ممکن است مقاله شما در 10 روز اکسپت شود و در شرایطی مقاله شما بعد از 6 ماه یا حتی 1 سال ریجکت شود.

چاپ مقاله الزویر elsevier

مراحل سابمیت مقاله در موسسه سینا

 • درخواست خود را از طریق راه های ارتباطی به موسسه سینا ارسال میکنید.
 • کارشناسان موسسه سینا درخواست شما را بررسی می کنند.
 • بعد از بررسی درخواست، کارشناسان موسسه از شما خواستار ارسال چکیده مقاله تان را می کنند.
 • پس از قبولی درخواست، شما باید مدارک لازم را ارسال کنید.
 • در صورت عدم پیشنهاد نام مجله برای چاپ مقاله تان، همکاران ما مجلات مناسب در اسکوپ مقاله شما را معرفی می کنند.
 • مجله انتخابی باید از طرف شما تایید شود.
 • موسسه سینا مقاله شما را بعد از گذراندن پروسه های لازم به مجله درخواستی می فرستد.
 • مقاله در مرحله داوری از طرف مجله قرار می گیرد.
 • وضعیت مقاله توسط موسسه پیگیری شده و در صورت اکسپت، پاسخ نهایی از سوی مجله دریافت می شود.
 • نامه اکسپت به نویسنده مقاله ارسال می شود.

خدمات موسسه سینا در سابمیت مقاله در مجلات الزویر

سابمیت مقالات در مجلات elsevier ، یک کار تخصصی است که تاثیر مستقیم و زیادی در شانس اکسپت شدن مقاله دارد. از این رو توصیه می شود که اگر نمی توانید مقاله خود را به درستی submit کنید، حتما از کارشناسان متخصص موسسه سینا کمک بگیرید.موسسه سینا با بهره گیری از تجارب ارزنده اساتید و پژوهشگران رشته های مختلف به سابمیت، پذیرش و چاپ مقاله در مجلات داخلی و خارجی می پردازد.جهت اطلاعات بیشتر برای سابمیت مقاله به مجلات الزویر می توانید با کارشناسان ما از طریق تماس یا پست الکترونیکی موسسه و همچنین از طریق شبکه های مجازی ( واتساپ ، اینستاگرام و تلگرام ) در ارتباط باشید و یا از طریق راهنمای ثبت سفارش که در زیر همین صفحه آمده است سفارش خود را ثبت کنید.

دیگر خدمات که در جهت سابمیت در موسسه سینا ارائه می شود

 • معرفی مجله متناسب برحسب موضوع مقاله
 • ادیت حرفه ای مقاله
 • ترجمه native
 • ارسال و سابمیت مقاله
 • پیگیری فرآیند پذیرش و چاپ مقاله

مجله الزویر elsevier

در موسسه سینا برای سابمیت مقاله لیست مجلات مرتبط با رشته و موضوع مقاله خود را به صورت کاملا رایگان دریافت نماییدلطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
مطالب منتخب سردبیر
مطالب پیشنهاد شده
مطالب محبوب
مطالب ویژه
جدیدترین مطالب

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام