سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش

موسسه معتبر سابمیت مقاله در مجلات Elsevier (الزویر )

انتشار : 17 مهر 1400
مطالعه : 12 دقیقه

امروزه ملاک ارزشیابی در مصاحبه های علمی یا اپلای برای دانشگاه های خارجی مجله ای می باشد که فرد مقاله خود را در آن به چاپ رسانده است. در ایران نیز بیشترین امتیاز به مقالاتی تعلق می گیرد که در مجلات معتبر مثل مجلات Elsevier( الزویر) به چاپ رسیده باشند. بنابراین در این مطلب سعی شده موسسه معتبر سابمیت مقاله در مجلات الزویر را برای شما معرفی کنیم.

موسسه معتبر سابمیت مقاله در مجلات Elsevier (الزویر )

معرفی شرکت الزویر

انتشارات الزویر یک شرکت اطلاعاتی و تحلیلی است و یکی از بزرگترین اراده دهندگان اطلاعات علمی، فنی مهندسی و پزشکی جهان میباشد. این انتشارات در سال 1880 میلادی به عنوان یک شرکت انشاراتی که قسمتی از گروه RELX است. و تا سال 2015 به عنوان Reed elsevier شناخته میشد، تاسیس شد. محصولات ارائه شده در این مجموعه شامل مجلاتی همچون the lancet And Call،مجموعه Science direct شامل مجلات آنلاین، ترندها و مجموعه نظرات جاری پیرامون مجلات، پایگاه داده ارجاع دهی آنلاین scopus، و راه حل های clinicalkey برای پزشکان است محصولات و خدمات این انتشارات تمام چرخه تحقیقات دانشگاهی ،من جمله نرم افزار و مدیریت اطلاعات، ساختار و ابزار ارزیابی را در بر می گیرد. و در حقیقت حدودا 25 درصد از علم جهان توسط الزویر تولید و انتشار می یابد.

نشریه الزویر سالانه بیش از 430 هزار مقاله را در 2500 نشریه منتشر می کند؛ بایگانی این نشریه شامل 13 میلیون مدرک و 30 هزار کتاب الکترونیکی می باشد و تعداد دانلود های کلی سالانه مقالات این انتشارات به بیش از 900 میلیون می رسد. ارزش بالای سود انتشارات الزویر (37% در سال 2017) و قوانین کپی رایت، محققین را وادار به نقد این انتشارات کرده است.

مجلات الزویر

زیر مجموعه انتشارات الزویر

همانطور که پیش تر بیان شد انتشارات الزویر دارای زیر مجموعه هایی هستند که از این بخش ها می توان به Scopus، ScienceDirect، Mendeley اشاره کرد که هر کدام را جداگانه در زیر شرح خواهیم داد.

اسکوپوس

پایگاه اسکوپوس(Scopus)

Scopus بزرگترین پایگاه داده انتزاعی و استنادی ادبیات بازنگری شده است و شامل مجلات علمی، کتاب ها و مقالات کنفرانسی، ابزارهای هوشمند برای ردیابی، تحلیل و تجسم تحقیقات میباشد. این پایگاه داده که روزانه مورد بروزرسانی قرار می گیرد، جامع ترین مرور بر خروجی تحقیقات در زمینه علوم، فن آوری، پزشکی، علوم اجتماعی و هنر و علوم انسانی را ارائه می دهد. به دلیل اینکه که تحقیقات به طور چشم گیری جهانی، بین رشته ای و گروهی میشوند باید اطمینان حاصل کرد تا تمام تحقیقات مهم و حیاتی از سرتاسر دنیا از چشم پنهان نمانند

پایگاه ساینس دایرکت (Science Dire)

ساینس دایرکت یک پایگاه مقاله های علمی است و یکی از محصولات انتشارات الزویر((Elsevier می باشد. این پایگاه دسترسی به بیش از 3500 ژورنال، 12میلیون و ششصد هزار مقاله علمی تمام متن و 34000 کتاب از انتشارات مختلف را فراهم می نماید. ساینس دایرکت یکی از 79 محصول آنلاینی است که شرکت الزیور در اختیار پژوهشگران، دانشجویان، اساتید و کلیه علاقه مندان به علم و دانش قرار می دهد. بخش اعظم ژورنال های انتشار یافته در این پایگاه داده توسط موسسه علمی (تامپسون رویترز) نمایه گذاری می شود، بنابراین اغلب مقالات دانلود شده که از این پایگاه، جزو مقالات آی اس آی (ISI) محسوب می شوند.

ساینس دایرکت

مندلی

مندلی ( Mendeley)

مندلی، یک مدیر رفرنس آنلاین رایگان است. با استفاده از این نرم افزار، می توانید رفرنس ها را در آثارتان جمع آوری، مدیریت و اشتراک گذاری کنید. مندلی علاوه بر این یک شبکۀ اجتماعی علمی نیز هست که به شما امکان می دهد تا با سایر پژوهشگران همکاری کنید. با استفاده از این نرم افزار، می توانید فایل های کامل PDF را به همراه رفرنس هایتان ذخیره سازی و آن ها را حاشیه نویسی کنید. به علاوه، پلاگینی نیز برای ورد وجود دارد که به شما امکان می دهد تا فهرست های رفرنس ها و کتابشناسی ها را به صورت خودکار برای اضافه کردن به اثرتان ایجاد کنید.در حقیقت مندلی یک شبکه اجتماعی علمی برای پژوهشگران است.

سابمیت مقاله در مجلات الزویر

همانطور که بالا اشاره شد الزویر یک پایگاه انتشار محصولات علمی از جمله مقالات علمی پژوهشگران است . این پایگاه خود در بردارنده چندین مجله معتبر است پس بنابراین منظور از ارسال مقاله به الزویر صرفا ارسال به یک مجله با نام الزویر نیست بلکه صدها نشریه و مجله وجود دارد که در زیر شاخه پایگاه الزویر قرار دارند و هر مجله اسکوپ و یا رشته و تخصص مخصوص به خود را دارد و عناوین و اسامی هر مجله متفاوت است و لزومی ندارد که نام آنها الزویر باشد.

سابمیت

سابمیت

اقدامات لازم قبل از سابمیت مقاله به مجلات Elsevier (الزویر )

برای ارسال مقاله به مجلات الزویر Elsevier باید بعد از اتمام نگارش مقاله به ترجمه آن پرداخته و بعد امجله متناسب با رشته و تخصص مقاله را پیدا کنید و مطمئن باشید که محتوای مقاله ی شما با scope مجله الزویر مورد نظرتان همخوانی داشته باشد. برای این کار می توانید به این سایت https://journalfinder.elsevier.com/ مراجعه نمایید و نام مجلات و scope های آنها را مشاهده نموده و مجله مورد نظرتان انتخاب نمایید و پس از انتخاب مجله مورد نظر، بهتر است تا در سایت مجله مورد نظرتان بخش مخصوص به نویسندگان را مورد مطالعه قرار دهید. تا در خصوص فرمت بندی و موارد الزامی مقاله که مد نظر مجله است آشنا شوید و آنها را در مقاله خود رعایت بفرمایید در کل برای سابمیت مقاله در الزویر باید دقت داشته باشید که میزان سختگیری این شرکت بسیار زیاد می باشد و باید به دنبال مجلاتی باشید که مقالات با موضوع مطالعات شما به چاپ رسانده باشند. با توجه به این موضوع، شما می توانید کم ریسک ترین مجلات برای سابمیت مقاله در الزویر پیدا کنید که همین موضوع باعث کاهش ریجکت مقاله در الزویر می شود.

مراحل سابمیت مقاله در مجلات Elsevier( الزویر )

اولین مرحله برای پذیرش مقالات علمی در مجلات الزویر سابمیت مقاله می باشد. بنابراین در زیر مراحل سابمیت مقاله در مجلات الزویر را گام به گام برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

پس از ورود به سایت ELSEVIER در وب سایت مجله ثبت نام کرده و نام کاربری و کلمه عبور دریافت می کنید. سپس به صفحه پروفایل خود وارد می شوید

عنوان مقاله و چکیده را در قسمت تعیین شده وارد نمایید.مجلات اغلب چکیده را بصورت ساختار یافته و جداگانه از کاربر دریافت می کند.

نام مؤلفین را به ترتیب اسامی ثبت کنید و وابستگی (Affiliation) آن ها یعنی سازمانی که در آن مشغول به کار هستند را مشخص کنید

نویسنده مسئول را مشخص نمایید. تمام اطلاعات به حساب کاربری نویسنده مسئول ارسال خواهد شد و ادامه مراحل تنها برای نویسنده مسئول امکان پذیر خواهد بود.

در این مرحله موافقت با قوانین مجله از جمله عدم چاپ مقاله در سایر مجلات یا کپی برداری از نتایج دیگران را تأیید نمایید.

نامه انگیزشی یا Cover Letter را در قسمت مخصوص آن بنویسید. نامه انگیزشی مشتمل بر معرفی نویسندگان و موضوع مقاله است

در مرحله بعد باید فایل متنی و فایل جداول و یا تصاویر را به صورت کاملا جداگانه آپلود نمایید. نباید نام یا اطلاعات نویسندگان را در فایل های آپلود شده درج کنید.

گزینه pdf و html نمایش داده خواهند شد که با انتخاب هر کدام، فایل مقاله ارسالی به همان فرمت به شما نشان داده میشود.که پس از تایید، گزینه Submit فعال می شود.

بعد از کلیک روی گزینه سابمیت، مقاله به دفتر مجله ارسال می گردد و دیگر امکان اعمال تغییرات روی آن وجود نخواهد داشت.

در نهایت یک کد یا Manuscript number دریافت می کنید که با این کد می توانید هر نوع مکاتبه و انجام اصلاحات روی مقاله انجام دهید

موسسه معتبر سابمیت مقاله در مجلات الزویر

همه ی ما شاهد رشد و پیشرفت همه جانبه تکنولوژِی و ورود تمام کسب و کارها به حوزه ی خدمات آنلاین و دنیای دیجیتال هستیم که سابمیت آنلاین همانند دیگر خدمات آنلاین نیاز کاربران را از طریق خدمات آنلاین رفع می نماید. به همین منظور موسسات زیادی برای سابمیت مقاله راه اندازی شدند تا ثبت سفارش سابمیت شما را به صورت آنلاین و غیرحضوری و به آسانی و در کوتاه ترین زمان انجام دهند. اما شاید اعتماد کردن به این نوع موسسات کمی دشوار باشد. بنابراین برای شناسایی موسسه معتبر برای سابمیت مقاله به مجلات خارجی از جمله (الزویر) ویژگی هایی وجود دارد که در زیر به آن ها اشاره شده است:

کیفیت فرمت بندی و ترجمه موسسه جهت سابمیت مقاله در مجلات الزویر

از آن جایی که قبل از سابمیت مقاله در مجلات الزویر باید ترجمه و فرمت بندی طبق مجله انجام گیرد کیفیت فرمت بندی و ترجمه دارای اهمیت زیاد می باشد و نیاز به ویراستاران و مترجمان متخصص و کاربلد احساس میشود تا بتواند مقاله تخصصی را به طور صحیح ترجمه و فرمت بندی کند. بدیهی ایست که اگر ترجمه و فرمت بندی توسط افراد متخصص انجام گیرد، مقاله از اعتبار و کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود و در مرحله پذیرش مورد تایید داوران قرار خواهد گرفت.

کیفیت

مورد اعتماد بودن

مورد اعتماد بودن موسسه جهت سابمیت مقاله در مجلات الزویر

یکی از مهم ترین مولفه هایی که در نگارش مقالات برای نویسندگان اثر علمی دارای اهمیت است اطمینان از حفظ و صیانت از موضوعات و نتایج نوشته شده در محتوای علمی آن ها ست. هر نویسنده ای بر این موضوع واقف است که موضوع متن و نتایج بدست آمده از آن باید منحصر بفرد باشد؛ بنابراین برای نویسندگانی که قصد سابمیت مقاله به مجلات الزویر را دارند، رعایت این نکته که تمامی مطالب و محتوای آن ها به طور محرمانه حفظ و نگهداری شود، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

پشتیبانی و ارائه خدمات 24 ساعته موسسه جهت سابمیت مقاله در مجلات الزویر

بسیاری از دانشجویان و اساتید به دلیل دغدغه کاری و کمبود وقت مجبور هستند تا به برخی از کارهای خود در روزهای تعطیل و یا در ساعات غیر کاری رسیدگی کنند. بنابراین برای این افراد بسیار مهم است تا با یک موسسه مورد اعتماد برای سابمیت مقالات خود آشنا شده و حتی در ساعات غیرکاری و روزهای تعطیل با آن ها ارتباط برقرار کنند و از پروسه انجام سابمیت خود مطلع گردند. بنابراین موسسه معتبر باید بتواند به طور 24 ساعته و در تمام روزهای هفته، حتی روزهای تعطیل پاسخگوی مشتریان خود باشد.

پشتیبانی 24 ساعته

دارا بودن گواهی

دارا بودن گواهی کیفیت و گارانتی موسسه جهت سابمیت مقاله در مجلات الزویر

گارانتی و تضمین کیفیت موسسه به این معناست که شما بعد از انجام فرمت بندی ، ترجمه و سابمیت مقاله به مجله درخواستی اگر مقاله ریجکت شد و دلیل ریجکت شدن فرمت بندی نادرست و یا ترجمه با کیفیت کم باشد موسسه معتبر معظف است دوباره پس از بررسی های لازم توسط ویراستاران و مترجمان ، سفارش شما را به رایگان مورد بازبینی و ویرایش قرار داده و به مجله ارسال نماید.

اطلاع از برآورد هزینه و عوامل تاثیر گذار بر آن در موسسه جهت سابمیت مقاله در مجلات الزویر

یکی از مهم ترین سیاست ها در موسساتی که سابمیت را انجام می دهند و به نوبه خود یک مزیت کلیدی نیز به حساب می آید؛ سیاست شفافیت قیمت سابمیت و عوامل تاثیر گذار بر آن است تا ابهامی در خصوص نحوه تعیین قیمت سابمیت برای مخاطبان محترم وجود نداشته باشد.

اطلاع از برآورد

هزینه سابمیت

هزینه سابمیت مقاله به مجلات Elsevier

هزینه سابمیت مقاله در مجلات الزویر به دو شکل می باشد. که با توجه به این که مجلات در الزویر به دو دسته دسترسی باز (Open Access) و دسترسی محدود (Close Access) تقسیم می شوند، نوع پرداخت هزینه مقاله نیز تغییر می کند.به طوریکه اگر از خدمات مجلات Open Access استفاده کنید، باید هزینه را نیز خود نویسنده بپردازد و بعد از چاپ این مقاله به صورت رایگان در دسترس عموم قرار بگیرد. ولی در مجلات Close Access، هزینه توسط افرادی که به دنبال استفاده از مقاله شما هستند، پرداخت می شود.

آیا چاپ مقاله به صورت تضمینی امکان پذیر است؟

جواب منفی میباشد زیرا به چاپ رساندن مقاله علمی یک کار بسیار تخصصی است و صرف نظر از این که موضوع مقاله شما چیست یا در کدام مجله قرار است سابمیت شود، نمی توان گفت که به صورت تضمینی مقاله شما به چاپ می رسد. دقت داشته باشید که هیچ موسسه چاپ مقاله، به قدری نفوذ ندارد که بتواند در زمینه چاپ مقاله در مجله elsevier به شما قول چاپ مقاله صد در صد بدهد و فقط می تواند مقاله شما را اصلاح و استاندارد سازی کند تا احتمال اکسپت شدن مقاله افزایش پیدا کند.

تضمینی

زمان چاپ مقاله

چقدر طول می کشه تا مقاله ما به چاپ برسد؟

مجلات الزویر، مانند سایر مجلات هستند که نمی توان به صورت دقیق زمان چاپ آن ها را مشخص کرد. اما می توان گفت فرآیند داوری در مجلات الزویر ممکن است 10 روز تا 1 سال زمان ببرد. البته طول کشیدن داوری مقالات به منزله اکسپت یا ریجکت شدن حتمی مقاله نمی باشد، زیرا ممکن است مقاله شما در 10 روز اکسپت شود و یا در شرایطی مقاله شما بعد 1 سال ریجکت شود.

مراحل سابمیت مقاله در سینا ترجمه

برای اینکه پژوهش ها و دستاورد های علمی شما در سطح دنیا مطرح شود باید مقالات خود را در مجلات معتبر بین المللی چاپ و نشر دهید. اما هر یک از این مجلات روند و روش دریافت پذیرش و هزینه‌های متفاوتی دارند ولی نگران نباشید چون ما در سینا ترجمه به همراه متخصصان با تجربه در این زمینه آماده ایم تا طبق مراحل که در زیر به آن ها اشاره شده است مقاله شما را در مجلات معتبر بین المللی به چاپ برسانیم.

ابتدا یک پروژه چاپ مقاله ایجاد کرده و فایل مقاله و سایر اطلاعات موردنیاز را ارسال کنید تا هزینه محاسبه و اعلام شود.

درخواست شما توسط پشتیبانی بررسی و اطلاعیه های مربوط به سفارش از طریق ایمیل یا تلفن برایتان ارسال می شود.

مجلات پیشنهادی شما و مجلات مرتبط با موضوع مقاله شما بررسی می شود تا بهترین مجله را انتخاب کنید.

بهترین مجله مرتبط با موضوع مقاله شما انتخاب می شود تا سفارش تایید نهایی شود

ارسال مقاله به مجله مورد نظر و قرار دادن مقاله در پروسه داوری

پیگیری وضعیت مقاله و دریافت پاسخ نهایی از سوی مجله (در صورت پذیرش، ارسال نامه اکسبت به ایمیل نویسندگان مقاله)

در سینا ترجمه برای سابمیت مقاله لیست مجلات مرتبط با رشته و موضوع مقاله خود را به صورت کاملا رایگان دریافت نمایید.

خدمات سابمیت

خدمات سابمیت و چاپ مقاله در سینا ترجمه

سابمیت مقالات در مجلات elsevier ، یک کار تخصصی است که تاثیر مستقیم و زیادی در شانس اکسپت شدن مقاله در این مجلات معتبر دارد. از این رو توصیه می شود که اگر نمی توانید مقاله خود را به درستی submit کنید، حتما از کارشناسان متخصص سینا ترجمه کمک بگیرید.سینا ترجمه با بهره گیری از تجارب ارزنده اساتید و پژوهشگران رشته های مختلف به سابمیت، پذیرش و چاپ مقاله در مجلات داخلی و خارجی می پردازد.جهت اطلاعات بیشتر برای سابمیت مقاله به مجلات الزویر می توانید با کارشناسان ما از طریق تماس یا پست الکترونیکی موسسه و همچنین از طریق شبکه های مجازی ( واتساپ ، اینستاگرام و تلگرام ) در ارتباط باشید

جهت ثبت سفارش سابمیت و چاپ مقاله روی لینک زیر کلیک نماییدلطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:
سوالات متداول

بله، در سینا ترجمه برای تمامی زبان ها و گرایش ها سابمیت انجام می گیرد.

سابمیت مقالات در سینا ترجمه 2-1 روز کاری طول می کشد.

در سینا ترجمه سابمیت مقاله برای تمامی مجلات داخلی و خارجی معتبر انجام می گیرددر پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
مطالب منتخب
مطالب جدید

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام
صفر تا صد چاپ مقاله در مجلات معتبر + ویدئو آموزشی
صفر تا صد چاپ مقاله در مجلات معتبر + ویدئو آموزشی