سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش

ترجمه فوری مقاله در تمامی رشته ها برای سابمیت در مجلات رایگان

انتشار : 16 دی 1400
مطالعه : 11 دقیقه

بعضی اوقات با وجود اینکه برنامه ریزی های دقیقی انجام می دهید ولی باز هم کارمان به دقیقه نود موکول می شود. ترجمه فوری مقالات از جمله مواردی می باشد که در اغلب اوقات دانشجویان برای سابمیت سریع مقاله در مجلات معتبر و استفاده از امتیاز چاپ و پذیرش آن برای دفاع و یا مصاحبه دکتری از آن استفاده می کنند.

ترجمه فوری مقاله در تمامی رشته ها برای سابمیت در مجلات رایگان

ترجمه فوری مقالات چیست؟

ترجمه فوری به ترجمه‌ای گفته می‌شود که مترجم برای انجام آن بیشتر از وقتی که برای ترجمه حجم عادی که 1500 کلمه در روز می باشد، وقت بگذارد. در واقع در ترجمه فوری مترجم بدون هر گونه افت در کیفیت کار بیش از 1500 کلمه را در روز ترجمه می کند که به این نوع از ترجمه ها، ترجمه فوری گفته می شود. بسیاری از افراد تصور می کنند در ترجمه فوری، کیفیت ترجمه فدای سرعت ترجمه شده و سطح کیفیت آن پایین می آید، در صورتی که این تصور کاملا اشتباه بوده و ترجمه فوری هیچ تفاوتی با ترجمه عادی ندارد. تنها تفاوت ترجمه فوری در این است که مترجم متخصص بایستی بنابه درخواست مشتری، مطلب بیشتری از فایل را در زمان کمتری ترجمه کند.

ترجمه فوری مقاله

ویژگی ها ترجمه فوری مقالات

به طور کلی میتوان گفت ترجمه فوری همانند سایر خدمات دارای ویژگی هایی می باشد که شما در هنگام سفارش باید به آنها توجه نمایید. که در زیر به یکسری از این شرایط اشاره شده است:

ویژگی ترجمه

ترجمه فوری تقریبا از نظر زمانی در نیمی از زمان ترجمه عادی انجام می‌شود.

هزینه ترجمه فوری بخاطر محدودیت زمانی آن، با ترجمه عادی متفاوت است و اندکی از آن بیشتر است.

ترجمه فوری معمولا به دو صورت ترجمه عمومی و تخصصی قابل انجام می باشد.

مدت زمان ترجمه با توجه به سنگینی، زمان‌بر بودن متن و حوزه تخصصی آن، متفاوت می باشد.6+

اهمیت ترجمه سریع و فوری مقاله

ترجمه فوری، انتقال مفهوم از زبان مبدأ به زبان مقصد در سریع ترین زمان ممکن و تقریبا در نیمی از زمان ترجمه عادی با رعایت کیفیت و دقت در ترجمه می باشد. که این نوع ترجمه برای متون مختلف دارای اهمیت می باشد. که از جمله اهمیت ها می توان به دانشجویان و یا اساتیدی که برای کسب امتیاز، ارائه پروژه به دانشگاه، ارتقای شغلی یا هر دلیل دیگری برای ترجمه مقاله، متون، کتاب، پایان نامه و... خود عجله دارند اشاره کرد. همانطور که می دانید فرایند ترجمه امری زمان‌بر و پیچیده است و برای افرادی که می‌خواهند مقالات خود را در ژورنال‌های معتبر و بین‌المللی منتشر کنند زمان ترجمه مهم می باشد، بنابراین ترجمه فوری و خدمات آنی کاربردهای بسیاری خواهد داشت و راهگشا و کمک کننده خواهد بود. به طور کلی می توان بیان کرد که ترجمه فوری برای آن دسته از افرادی که محدودیت زمانی داشته و در مدت زمان کوتاهی باید متنی را ترجمه کنند، مناسب می باشد. این افراد می توانند دانشجویان، محققان، صاحبان کسب و کار و ... باشند که در زیر به آنها اشاره شده است.

اساتید و دانشجویان

اکثر کسانی که نیاز به ترجمه دقیقه نودی پیدا می کنند اساتید و دانشجویان می باشد ، این قشر از جامعه برای ارتقا در جه علمی و رزومه تحصیلی خود مقالات مختلفی را در مجلات خارجی به چاپ می رسانند .گاهی اوقات پیش می آید که به علت محدود بودن زمان چاپ مقاله و یا تعداد زیاد این مقالات، پژوهشگران فرصت زیادی برای ترجمه همه اینها را نداشته و نیاز به برون سپاری ترجمه های خود دارند از این رو ترجمه فوری این مقالات و ارسال به مجلات مرتبط در کمترین زمان برای آن ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. و می توان گفت ترجمه فوری راه نجات آن ها می باشد.

کارمندان اداره و یا شرکت ها

در برخی مواقع، کارمندان یک اداره یا یک شرکت برای انجام ماموریت، پروژه یا وظیفه محوله، ارائه پاورپوینت و یا تحقیق در خصوص شرکت های دیگر خارجی نیاز فوری به ترجمه بخشی از مقالات غیر فارسی پیدا می کنند و از آنجایی که موظفند به کارفرمای خود در موعد مقرر گزارش کار ارائه دهند، ترجمه فوری این مقالات برایشان حیاتی می باشد

صاحبان کسب و کار

برخی از افراد هستند که برای اینکه در حیطه کسب و کار خود به روز باشند متون و مقالات به روز مرتبط با شغل خود را ترجمه و مطالعه می نمایند تا بتوانند فنون را سریع تر از سایرین اجرا نمایند و از سایر رقیبان خود پیشی بگیرند در کل صاحبان کسب و کارها جهت پیشرفت در بازار رقابتی آنلاین امروزه، همیشه نیازمند ترجمه فوری متون های مختلف در تخصص های متفاوت هستند.

محققان

برخی محققین برای ادامه انجام آزمایشات خود و تکمیل آنها نیاز مبرم به ترجمه مقاله ای با رفرنس خارجی دارند. از آنجایی که این نوع پژوهش ها و آزمایشات عملی، ممکن است با سپری شدن زمان طولانی خاصیت خود را از دست دهند و منجر به نتیجه نادرستی شوند، لاجرم به ترجمه فوری مقالات مورد نیاز، احتیاج پیدا می کنند. پس ترجمه فوری نقش مهمی در روند تحقیقات این افراد ایفا می کند.

کنفرانس ها

همانطور که می دانید سخنرانی ها و کنفرانس ها برنامه هایی هستند که از قبل برنامه ریزی شده و زمان مشخصی برای برگزاری دارند. اما گاهی اوقات ممکن است بنابه دلایل از پیش تعیین نشده ای نیاز به برگزاری فوری یک کنفرانس علمی باشد. در این مواقع افراد دعوت شده به کنفرانس برای آمادگی هر چه بیشتر ممکن است به ترجمه مقالات انگلیسی احساس نیاز کنند ولی به دلیل ضیق وقت زمان زیادی برای انجام این کار نداشته و سراغ ترجمه فوری خواهند رفت.

ترجمه فوری متون و مقالات به چند شکل قابل انجام می باشد؟

همانطور که پیش تر گفته شد گاهی اوقات شرایطی پیش می‌آید که اکثر اساتید و دانشجویان رشته‌های مختلف برای چاپ و انتشار سریع مقاله و متون خود به ترجمه فوری در کم ترین زمان نیاز پیدا می کنند. در این شرایط روش‌هایی وجود دارد که افراد بتوانند هر یک از متون خود را به‌صورت فوری در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ترجمه نمایند. روش‌های انجام ترجمه فوری مقالات به شرح زیر می‌باشد:

ترجمه فوری توسط یک مترجم

در این روش برای خدمات ترجمه فوری از یک مترجم متخصص زبده‌ای که می تواند ترجمه مقالات تخصصی شما را با سرعت و کیفیت بالا انجام دهد، کمک گرفته می شود. مزیت این روش این است که یکپارچگی و انسجام در کل متن حفظ و ترجمه با کیفیت بالایی انجام می‌شود.

یک مترجم

استفاده از چندین مترجم متخصص

برای ترجمه انواع متون فوری که حجم خیلی بالایی دارند، راهکار استفاده از چند مترجم به‌صورت هم‌زمان در نظر گرفته می شود. برای این کار متن مقاله توسط کارشناسان تقسیم‌بندی و به مترجمان متخصص هم رشته فرستاده می‌شود. در پایان جهت حفظ یکپارچگی متون تر جمه شده، فایل شما توسط گروه کنترل کیفی بازبینی و بررسی می‌شود. در این نوع از ترجمه هزینه اضافی دریافت نمی‌شود و هزینه آن بر اساس تعداد مترجم و زمان و تخصص متون محاسبه خواهد شد.

چندین مترجم

هزینه ترجمه مقاله

هزینه در ترجمه فوری مقالات

ترجمه فوری یکی از مهمترین خدمات ترجمه می باشد و افراد با کمک این روش می توانند سریع تر از روش عادی سفارش خود را دریافت نمایند که این نوع ترجمه به علت اینکه مترجم باید بیشتر از حجم عادی در روز ترجمه کند مسلما هزینه‌های بیشتری خواهد داشت. اما این هزینه مازاد به معنای دو یا سه برابر شدن هزینه ترجمه عادی نمی باشد و تنها درصد کمتری افزایش قیمت خواهد داشت.

چرا سینا ترجمه را برای ترجمه فوری خود انتخاب نماییم؟

شاید همین که عبارت ترجمه فوری، را می شنوید تعریفی که به ذهن تان می‌آید ترجمه‌ای است که به سرعت انجام می‌گیرد و کیفیت لازم را ندارد. این در حالی است که ترجمه فوری هیچ تفاوتی از نظر کیفیت با ترجمه عادی ندارد مگر این که در مدت زمان محدود و تعیین شده‌ای انجام می‌گیرد. در ترجمه فوری تمام سعی و تمرکز مترجم بر حفظ کیفیت ترجمه در راستای انتقال ساده و روان مفهوم نوشته اصلی می‌باشد. سینا ترجمه با ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات ترجمه فوری به شما این اطمینان را می دهد که ترجمه فوری به منزله یک ترجمه بی کیفیت نیست و شما می توانید یک ترجمه باکیفیت در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین قیمت را تجربه کنید. پس اگر مقاله ای دارید که باید سریع با بالاترین کیفیت ترجمه نمایید سینا ترجمه به علت دلایلی که در زیر به آن ها اشاره شده است می تواند بهترین گزینه باشد.

دارای گواهی کیفیت

دارای گواهی کیفیت در ترجمه فوری می باشد

ما در سینا ترجمه برای اینکه خیال مشتری را از بابت کیفیت ترجمه فوری آسوده کنیم با صدور گواهی کیفیت قابل استعلام این امکان را در اختیار مشتری قرار می دهیم تا در هر زمان که اراده کرد به صورت آنلاین بتواند از گواهی کیفیت ترجمه استعلام بگیرد و همچنین در اقدامی دیگر ما در زمان تحویل فایل ترجمه شده گارانتی کیفیت صادر می کنیم که این گارانتی تا زمان چاپ و نشر مقاله, کتاب و متون تخصصی شما اعتبار دارد.

دارای خدمات ترجمه فوری مقاله به تمامی زبان ها و تخصص ها می باشد

یکی از مهمترین فاکتور هایی که یک موسسه خدماتی ترجمه باید داشته باشد ارائه خدمات برای انواع مختلف زبان ها و تخصص ها می باشد که این خود میزان تسلط و تخصصی بودن یک موسسه را خاطر نشان می کند.که سینا ترجمه خوشبختانه با گردآوری مترجمان در تمامی زبان ها و تخصص ها از اکثر نکات جهان توانسته است برای تمامی زبان ها اعم از انگلیسی، فارس، فرانسوی، عربی، آلمانی و ... و همچنین تمامی تخصص ها بهترین خدمات را ارائه دهد.

خدمات

ترجمه توسط مترجم متخصص

ترجمه توسط مترجم متخصص، باتجربه و هم رشته در زمینه مقاله انجام می شود

سینا ترجمه مترجمان و زبان‌شناسان خود را با دقت و توجه خاصی انتخاب می‌کند. مشتریان ما می‌توانند مطمئن باشند که مترجم اختصاصی آن‌ها کاملاً مسلط است و تا آخرین جزئیات پروژه‌ خود را با دقت انجام می‌دهد. یک مترجم با‌ تجربه نه تنها متن بهتری تولید می‌کند، بلکه در انجام این کار نیز بسیار سریع‌تر عمل می‌کند.

ترجمه فوری مقاله با بازخوانی مجدد صورت می گیرد

از آنجا که مجلات خارجی مقالاتی که دارای ترجمه صریع و درست نمی باشد را ریجکت می کنند . ما در سینا ترجمه پس از اتمام ترجمه فوری توسط مترجمان متخصص و کاربلد مجددا فایل ترجمه شده شما را مورد بازخوانی قرار می دهیم تا مقاله شما را بدون هرگونه ایراد برای مجله سابمیت نماییم.

بازخوانی مجدد

پس از اینکه متن خود را در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت در سینا ترجمه ترجمه کردید نوبت به سابمیت به مجلات مرتبط رایگان می رسد. با ما همراه باشید.

مراحل انجام ترجمه فوری و سابمیت مقاله به مجلات رایگان

بسیاری از پژوهشگران به دنبال موسسه می باشند که مقاله آن ها را در سریع ترین زمان ترجمه و به مجلات معتبر رایگان جهت چاپ سابمیت نمایید از این رو می توان خاطر نشان کرد که سینا ترجمه می تواند بهترین گزینه باشد زیرا این موسسه در ترجمه مقالات و پذیرش و چاپ مقاله حرف اول را می زد و سالانه هزاران مقاله را ترجمه کرده و در مجلات معتبر به چاپ می رساند. شما می توانید طبق مراحلی که در زیر به آن اشاره شده است ثبت سفارش کرده تا مقالات شما در کوتاه ترین زمان ترجمه و به مجلات رایگان مرتبط با رشته سابمیت شود.

ثبت سفارش ترجمه فوری

در ابتدا جهت ثبت سفارش ترجمه فوری ، فایل و پروژه خود را با انتخاب گزینه فوری و آنی ارسال کنید. تا فایل شما در اولین فرصت توسط کارشناسان بررسی شده و زمان تحویل و هزینه را به شما اطلاع دهند.که پس از تایید شما و پرداخت هزینه سفارش در اولویت اول و بدون نوبت به مترجم متخصص سپرده می شود و پس از اتمام کار ترجمه توسط مترجم، کارشناس سایت فایل را بررسی، تائید و تحویل می‌دهد.

درخواست مجلات مرتبط با رشته

حال که مقاله خود را ترجمه کردید و می خواهید در مجلات معتبر به چاپ برسانید می توانید به صورت رایگان از کارشناسان سینا ترجمه درخواست معرفی مجلات را نمایید تا آن ها با توجه به موضوع مقاله و رشته تحصیلی شما مجلات رایگانی که بیشترین شانس پذیرش را دارند را به شما معرفی کنند.

فرمت بندی مقاله

حال آنکه مجله خود را انتخاب کردید می توانید درخواست فرمت بندی نمایید تا کارشناسان طبق فرمت مجله انتخابی شما مقاله را فرمت بندی کرده و نسبت به سابمیت اقدام نمایند.

سابمیت و پیگیری تا حصول نتیجه

پس از انجام فرمت بندی فایل جهت بررسی نهایی برای شما ارسال می شود اگر مورد تایید بود برای مجله سابمیت می شود و پس از سابمیت به مجله تمام پیگیری ها توسط موسسه تا حصول نتیجه به بهترین شکل انجام خواهد گرفت.

ترجمه فوری

خدمات ترجمه فوری مقاله در تمامی رشته ها برای سابمیت در مجلات رایگان در سینا ترجمه

ترجمه فوری مقاله و ارسال سریع آن در مجلات معتبر به منظور ارتقا رزومه و درجه علمی برای دانشجویان و اساتید از اهمیت بالایی برخوردار است در همین راستا سینا ترجمه با دارا بودن کادر مجرب و حرفه ای در زمینه ترجمه فوری و پذیرش و چاپ خدمات ویژه ای جهت رفاه حال مشتریان ارائه می دهد. و شرایطی را محیا می کند که اگر پژوهشگران زمان کمی ‌برای ترجمه مقاله تخصصی خود دارند. بتوانند در حداقل زمان ممکن، سفارش ترجمه فوری خود را ثبت نمایند تا متخصصان سینا ترجمه بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن به ترجمه فایل آن ها پرداخته و مجلات مرتبط را به آن ها معرفی کرده و نسبت به فرمت بندی و سابمیت مقاله اقدام نمایید.

جهت ثبت سفارش ترجمه فوری مقاله و پذیرش و چاپ می توانید از طریق لینک های زیر اقدام نمایید و یا با کارشناسان ما از طریق تماس، ایمیل و شبکه های مجازی ( واتساپ،تلگرام و اینستگرام) در ارتباط باشید.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:
سوالات متداول

بله تمامی خدمات موسسه سینا ترجمه شامل گارانتی و ضمانت هستند. در صورت وجود ایرادات، به ‌صورت رایگان توسط ما بازبینی و ویرایش مجدد انجام می‌شود.

سینا ترجمه موسسه رسمی ثبت شده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد که کاملا متناسب با چارچوب استاندارد بین‌المللی عمل می‌کند. شما می توانید بدون دغدغه فایل‌ها خود را به ما بسپارید زیرا فایل ها و اطلاعات ارسالی شما نزد ما محفوظ خواهند ماند.

در سینا ترجمه، ترجمه فوری به تمامی زبان ها و تخصص ها قابل انجام می باشد و فرقی نمی کند به ترجمه فارسی به انگلیسی، عربی به فارسی، انگلیسی به فارسی و ...نیاز داشته باشید. برای تمامی زبان ها و تخصص ها می توانید ثبت سفارش ترجمه فوری نمایید.

بله، اگر می‌خواهید متن‌تان در کمتر از 24 ساعت ترجمه شود، برای انجام هر چه سریع‌تر فرایند ترجمه، با کارشناسان سینا ترجمه تماس بگیرید.

در سینا ترجمه فرایند ترجمه فوری برای کلیه خدمات ازجمله ترجمه متن، ترجمه مقاله و کتاب، بروشور، صوت و فیلم انجام می‌شود. همچنین فرایند اعزام مترجم همزمان نیز با درخواست ترجمه فوری انجام می شوددر پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
مطالب منتخب
مطالب جدید

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام
صفر تا صد چاپ مقاله در مجلات معتبر + ویدئو آموزشی
صفر تا صد چاپ مقاله در مجلات معتبر + ویدئو آموزشی