سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

واریز هزینه مقالات

انتشار 14 اردیبهشت 1398
مطالعه 4 دقیقه

دانشجویان، اساتید و محققانی که پذیرش مقاله خود را از مجلات معتبر دریافت نموده اند و نیاز به پرداخت هزینه چاپ مقاله در این مجلات دارند می توانند از طریق موسسه سینا اقدام نمایند.

واریز هزینه مقالات

برخی از مجلات پس از دریافت و داوری مقاله در صورت پذیرش، هزینه ای را از نویسندگان مقالات تحت عنوان هزینه چاپ مقاله دریافت می کنند. از طرفی یکی از مشکلاتی که محققان ایرانی با آن رو به رو هستند، پرداخت هزینه های چاپ مقاله به دلیل تحرم های بانکی است چراکه امکان حواله های بین المللی، داشتن کارت های اعتباری و انجام پرداخت های آنلاین برای ایرانیان وجود ندارد. کارشناسان با تجربه موسسه سینا این مشکل را برای شما حل نموده اند. موسسه سینا با سال ها سابقه و تجربه در زمینه پرداخت های ارزی و واریز هزینه های چاپ مقاله از طریق پی پال یا ویزا و مستر کارت قادر به همرا هی محققان در تمامی مراحل واریز هزینه مقالات خواهد بود.

مجلات از نظر نحوه دسترسی آزاد به  به مقالات و دریافت هزیه های چاپ مقالات به دو گروه تقسم می شوند. مجلاتی که برای پذیرش و چاپ مقاله از نویسندگان هزینه ای دریافت نمی کنند و دسترسی آزاد به مقاله را غیرممکن می کنند. در واقع کسانی که می خواهند از این مقالات استفاده کنند، باید برای دانلود مقالات، هزینه ای را به عنوان اشتراک به مجله پرداخت نمایند این مجلات به Close Access معروفند. این مجلات به دلیل اعتبار علمی بالایی که دارند برای دفاع پایان نامه و فارغ التحصیلی و همچنین ارتقای درجه علمی مورد توجه دانشجویان و اساتید قرار می گیرند. مجلاتی که تمامی هزینه های پذیرش و چاپ مقالات را از نویسندگان دریافت می کنند و امکان دسترسی آزاد به مقاله را فراهم می آورند این مقالات پس از چاپ در سایت مجلات نمایه شده و افراد می توانند کل مقاله را رایگان دانلود کنند. این مجلات به نام Open Access شناخته می شوند. این مجلات معمولا بیشتر مورد توجه داوطلبین مصاحبه دکتری و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشدی که می خواهند دو نمره پایان نامه را دریافت کنند قرار دارد.

مجلات چه هزینه هایی را از نویسندگان دریافت می کنند؟

  • هزینه فرمت بندی مقاله  Processing Fee
  • هزینه دسترسی رایگان Open Access
  • هزینه داوری سریع برای اینکه داوری در بازه کوتاه تری انجام شود
  • هزینه چاپ مقاله، برخی از مجلات بدون در نظر گرفتن حالت دسترسی آزاد بابت چاپ مقاله هزینه جداگانه ای دریافت می کند. به این نوع مجلات در اصطلاح مجلات پولی گفته می شود.
تصویر
 

روش های واریز هزینه مقالات

  • از طریق پی پال (PayPal)

پی‌پال یک شرکت آمریکایی است که در زمینه تجارت الکترونیکی و سامانه انتقال وجه الکترونیکی آن فعالیت می‌کند و یکی از ابزارهای امن پرداخت اهزینه دلاری مجلات به صورت آنلاین در اینترنت، است که به دلیل داشتن سرعت در نقل و انتقال مستقیم پول، سادگی و دقت بسیار محبوب و پرطرفدار است. برای پرداخت از طریق پی پال نیاز به دسترسی و تسلط به نحوه عملکرد سیستم پی پال pay pal ضروری است. اما از آنجا که امکان دسترسی برای همگان امکان پذیر نیست می توانید از خدمات واریز هزینه دلاری موسسه سینا استفاده نمایید.

مسترکارت و ویزا کارت دو نوع از کارتهای اعتباری معتبر جهان می باشند که با داشتن بیش از ۱۴۰ شعبه نمایندگی در کشورها و همینطور با دارا بودن ۳٬۰۰۰٬۰۰۰ دستگاه پایانه ATM , P.O.S در رتبه اول مبادلات مالی قرار دارند. از دیگر مزایای مستر کارت، ویزا کارت نیز می توان به کارمزدهای ناچیز، دریافت صورت حساب روزانه و رایگان، نقد کردن وجوه از دستگاههای خود پرداز (ATM)، خرید از تمامی فروشگاههای بین‌المللی، خرید از تمامی فروشگاههای اینترنتی، تبادل مالی با شرکتهای بین‌المللی، انتقال پول از شعب ارزی کشور – بانکهای اینترنتی -صرافی‌ها – افرادی که مبادلات در این مورد را انجام می دهند.

خدمات موسسه سینا در پرداخت هزینه مقالات

پرداخت هزینه چاپ مقالات در موسسه سینا  از روش های زیر صورت می گیرد

  • واریز به حساب شخص یا شرکت
  • پی پال paypal 
  • ویزا کارت، مستر کارت، وسترن یونیون، مانی گرم و...

اگر نمی دانید چه روشی برای پرداخت هزینه ی چاپ و پذیرش مقاله مناسب است و یا در روش انجام آن با مشکلاتی مواجه هستید، می توانید از کارشناسان موسسه سینا در این زمینه مشاوره بگیرید. موسسه سینا با بهره گیری از  کارشناسانی که تجربه کافی در زمینه واریز هزینه های ارزی از جمله هزینه مقالات دارند به شما این اطمینان را می دهد که در تمامی مراحل ارسال تا واریز هزینه مقالات در کنار شما باشد. تمامی انواع واریزی ها در موسسه سینا ظرف مدت 2 روز کاری به اقصی نقاط دنیا انجام و رسید بانکی را در اختیار شما قرار می گیرد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان برای واریز هزینه چاپ مقالات با کارشناسان ما بصورت آنلاین و یا از طریق ایمیل مکاتبه نمایید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام