سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

واریز پول به حساب خارجی ﺑﺎ ﭘﯽ ﭘﺎل paypal

انتشار 26 خرداد 1398
مطالعه 2 دقیقه

واریز هزینه های داری به حساب خارجی با پی پال یکی از امن ترین راههای پرداخت اینترنتی محسوب میشود که میتوانید هزینه های دلاری برای چاپ مقاله و دیگر اقدامات پژوهشی را از طریق درگاه پی پال واریز نمایید.

واریز پول به حساب خارجی ﺑﺎ ﭘﯽ ﭘﺎل paypal

حواله ارزی چیست؟

حواله ارزی نوعی درخواست پرداخت از سوی مشتری به بانک است که طبق آن بانک یا مؤسسه مالی به تقاضای مشتری یا دارنده یک حساب بانکی، به یکی از بانک‌های کارگزار خود در خارج از کشور، حواله‌ای را صادر می‌کند و از آن موسسه می‌خواهد مبلغ حواله را به ذینفع آن، پرداخت نماید. در واقع جهت ارسال ارز از طریق یک بانک به حساب فرد یا شرکت در بانک مقصد از حواله ارزی استفاده می گردد.درگاه های پرداخت هزینه های دلاری بسیاری وجود دارد که میتوانید از طریق آنها هزینه های دلاری خود را واریز نمایید.البته راههای دیگر نیز تقریبا میتوان گفت که قابل اعتماد میباشند اما پی پال قابلیت اعتماد بیشتری نسبت به سایر روش ها دارد.

انواع راههای پرداخت حواله ارزی 

  • وسترن یونیون Western Union
  • پی پال PayPal
  • مانی گرام Money Gram
  • سیستم بانکی wire Transfer
  • حواله ارزی دستی

پی پال PayPal

پی‌پال یک شرکت آمریکایی است که در زمینه تجارت الکترونیکی و سامانه انتقال وجه الکترونیکی آن فعالیت می‌کند. سامانه پی‌پال پرداخت و انتقال وجه را از طریق اینترنت و بصورت آنی ممکن می‌سازد و جایگزین مناسبی برای شیوه‌های سنتی نقل و انتقال وجه نقد همانند چک و حواله پولی است. پی‌پل در سال ۱۹۹۸ تأسیس شد و عرضه اولیه سهام این شرکت در سال ۲۰۰۲ اتفاق افتاد. پی‌پال یکی از بزرگترین شرکتهای پرداخت الکترونیکی در سرتاسر جهان است. از پی پال برای پرداخت هزینه چاپ مقاله، ثبت نام در آزمون ها، کنفرانس ها، سمینارهای بین المللی، خرید از وب سایت خارجی و... استفاده می شود. و اما کاربرد مهم پی پال ارسال مبالغ مورد نظر به واحدهای ارزی مختلف برای اشخاص، موسسات، شرکت ها و وب سایت های خارجی بدون نیاز به حواله بانکی از طریق صرافی ها یا خرید کارت اعتباری است. با وجود کاربرد گسترده PayPal متاسفانه ایرانیان به خاطر تحریم های موجود امکان استفاده از آن را ندارند و در صورت ایجاد حساب و مشخص شدن کوچکترین ارتباطی با ایران بلافاصله حساب کاربری آن‌ها مسدود خواهد شد. در سیستم پی پال هزینه کارمزد ارسال حواله بسته به مقدار مبلغ و مقصد متفاوت است. هرچه مبلغ انتقالی بیشتر باید، کارمزد دریافتی بیشتر است.

در صورت نیاز به پرداخت هزینه های دلاری میتوانید از طریق کارشناسان موسسه سینا اقدام فرمایید در موسسه سینا پرداخت هزینه های دلاری توسط کارشناسان و مشاورین بسیار مجرب انجام میشود و شما میتوانید جهت اطمینان بیشتر از نحوه همکاری و شرایط پرداخت هزینه های دلاری در موسسه سینا با کارشناسان مجرب و متخصص تماس بگیرید .موسسه سینا با سایقه فعالیت در زمینه حوالجات ارزی به اقصی نقاط دنیا می تواند شما را در انجام حوالجات ارزی همراهی کند. تمامی حواله های ارزی در موسسه سینا در سریع ترین زمان ممکن طی ۲۴ تا ۷۲ ساعت توسط کارشناسان موسسه انجام می شوند و رسید بانکی در اختیار شما قرار می گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره جهت حواله ارزی با کارشناسان موسسه سینا تماس بگیرید تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه به صورت صد در صد تضمینی در خواست شما انجام شود.

برای ارتباط با کارشناسان و مشاورین سینا و جهت کسب اطلاعات دقیق در مورد نحوه ارائه خدمات پرداخت هزینه های دلاری میتوانید از طریق راههای ارتباطی زیر اقدام فرمایید.کارشناسان و مشاورین موسسه سینا در ارائه 24 ساعته خدمات به شما عزیزان اماده میباشند.

تلفن ثابت: ⌕

تلفن همراه: 09149724522

pub.sina@gmail.com

ثبت سفارش به صورت آنلاین

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام