سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد

انتشار 10 فروردین 1399
مطالعه 15 دقیقه

شرط فارغ التحصیلی اکثر رشته های کارشناسی ارشد و دکترا نگارش پایان نامه و دفاع از آن است تا دانش فرد دانش آموخته مورد داوری و ارزیابی اساتید قرار گیرد. که انجام مطالعات و تدوین پایان نامه با زحمات زیادی برای دانشجویان همراه است از این رو ماندگار کردن این اثر در سطح بین المللی مستلزم استخراج مقاله از پایان نامه و چاپ در مجلات می باشد.

استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد

چرا استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد اهمیت دارد؟

نوشتن مقاله از پایان نامه ارشد که به اصطلاح استخراج مقاله از پایان نامه نام دارد، برای دانشجویان اهمیت بسیار زیادی دارد. پایان نامه، به طور معمول بسیار مفصل است و کلیه مراحل و جزئیات انجام پژوهش های علمی صورت گرفته در دوران تحصیلات تکمیلی را در بردارد و مطالعه آن خسته کننده است. علاوه بر این امکان چاپ و نشر پایان نامه های دانشجویی در مجلات معتبر و ژورنال های علمی وجود ندارد و برای همین است که همه افراد نمی توانند به محتوای پایان نامه های انجام شده در یک دانشگاه دسترسی داشته باشند. این در حالی است که می توان به راحتی پس از پذیرش یک مقاله در ژورنال ها و مجلات علمی موفق به چاپ و نشر آن شد. برخی از دانشجویان با هدف دفاع از پایان نامه، برخی برای انتشار یافته های تحقیقاتی خود در ژورنال های بین المللی، برخی برای بهره مند شدن از مزایای پذیرش و چاپ مقاله در داخل کشور و برخی دیگر برای تقویت رزومه و اپلای اقدام به استخراج و نگارش مقاله می کنند. استخراج و یا نگارش مقاله برای دانشجویانی که قصد پذیرش تحصیلی و اپلای را دارند از الزامات است و دانشجو برای تقویت رزومه خود میتواند سریعترین راه که همان استخراج مقاله است را انتخاب نماید. معمولا دانشجویانی که در رزومه تحصیلی خودشان حداقل یک یا دو مقاله چاپ شده در مجلات معتبر را داشته باشند، نسبت به سایر رقبا شانس بالاتری برای پذیرش و اخذ فاند تحصیلی در خارج از کشور را خواهند داشت. وجود مقاله در رزومه دانشجو می تواند به اعضای کمیته ارزیاب در دانشگاه مورد نظر این پیام را برساند که شخص متقاضی به مباحث پژوهشی، تحقیقاتی و نگارش علمی کاملا تسلط دارد. بنابراین فرآیند استخراج مقاله به دلیل سرعت بالا در آماده سازی مقاله، می تواند یکی از بهترین و مناسب ترین گزینه های تقویت رزومه برای دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی محسوب شود.

استخراج مقاله

مزایای چاپ مقاله در مجلات معتبر علمی

مزایای چاپ مقاله برای اساتید، دانشجویان، جامعه علمی و محققان شاغل در هر زمانی قابل توجه است. برای ارتقا رتبه علمی و عضو شدن در هیئت علمی، اخذ پذیرش در دانشگاه های خارجی و باز شدن دریچه ای جدید از علم و روش های تحقیق جدید برای سایر پژوهشگران، افزایش حقوق و مزایا و سایر امتیازات از پیامدهای چاپ مقاله میباشد. در ذیل به مزایا و امتیازات چاپ مقاله برای دانشجویان و اساتید بصورت مجزا اشاره شده است:

مزایای چاپ مقاله برای اساتید

مزایای چاپ مقاله برای دانشجویان

افزایش رتبه علمی

پذیرش راحت تر در مقطع دکتری

افزایش حقوق و مزایای شغلی

گرفتن بورس تحصیلی از دانشگاه های معتبر بین المللی در سراسر جهان

امکان عضویت در بنیاد ملی نخبگان

استخدام راحت تر در کلیه ادارات و سایر مراکز دولتی و خصوصی

شناخته شدن به عنوان متخصص و صاحب نظر در موضوع

پذیرفته شدن بسیار راحت تر به عنوان عضو هیات علمی در دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی

امکان گرفتن پروژه های تحقیقاتی با درآمدهایی بسیار بالا

امکان ادامه تحصیل در مقطع، رشته و دانشگاه دلخواه در تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمون ورودی

ایجاد شدن احساس افتخار و اعتماد به نفس در نویسندگان مقالات

امکان عضویت در بنیاد ملی نخبگان

نظریه پردازی و بیان دیدگاه های نویسندگان در زمینه های تخصصی

شناخته شدن به عنوان متخصص و صاحب نظر در موضوع

ثبت کردن تحقیقات و مطالعات انجام شده به نام نویسندگان و حفظ دائمی آنها

امکان گرفتن پروژه های تحقیقاتی با درآمدهایی بسیار بالا

عرضه پژوهش و دستاوردهای علمی و تحقیقاتی به افراد زیادی در تمامی نقاط جهان

ایجاد شدن احساس افتخار و اعتماد به نفس در نویسندگان مقالات

تفاوت مقاله با پایان نامه

مقاله و پایان نامه از لحاظ هدف، اجزا و ساختار تفاوت هایی با هم دارند. برای اینکه شما بتوانید یک استخراج مقاله اصولی و موفق از پایان نامه خود داشته باشید، ابتدا لازم است تا با تفاوت های این دو آشنا شوید. در ذیل به برخی از این تفاوت ها اشاره شده است:

پایان نامه

پایان نامه

پایان‌نامه(thesis)یارساله(dissertation)یاتِز(thèse) نوشتاری است که دانشجویان در موضوعی خاص مربوط به رشتهٔ تحصیلی خود، برای دریافت مدرک تحصیلی می‌نویسند. در پایان‌نامه، دانشجویان موضوع یا سؤالی را بررسی کرده و از راه تجزیه و تحلیل یا تجارب عملی یا آزمایشی به آن پاسخ می‌دهند.

هدف پایان نامه سنجش میزان سواد و نحوه یادگیری در طول دورانتحصیلات تمکیلی میباشد و بدنبال آن گرفتن مدرک تحصیلی است.

مخاطبین پایان نامه اغلب اساتید دانشگاه هستند که قصد ارزیابی سواد شما در زمینه ی تحقیقاتی مختص به رشته تحصیلی تان را دارند تا در نهایت بتوانند نمره متناسب با میزان اطلاعاتتان را به شما اختصاص دهند.

متن پایان نامه طولانی تر است و محدودیتی از لحاظ تعداد کلمات ندارد. پایان نامه ممکن است تا حدود 20000 کلمه نیز برسد.

در پایان نامه تمامی روش های به کار رفته برای تمامی تحقیقات بصورت مفصل ارائه می شود.

جداول و داده های خام باید در پایان نامه برای شرح فصول آورده شوند.

ارائه پیوست، پرسشنامه و تمامی ضمائم الزامیست و نبود آنها ممکن است باعث شود نتوانید نمره کامل را دریافت کنید.

مقاله

مقاله نوشته ای است که از پایان نامه یا تحقیقی ارائه میشود. کلمه مقاله برگرفته از کلمه ی لاتین "exagium" است که به معنای ارائه یک مورد است. هنگام نوشتن یک مقاله،شما در حال ساخت مورد و مساله ای جهت ارزیابی نقطه نظرات شخصی،تجزیه و تحلیل ،تفسیر و یا نشان دادن مجموعه ای از حقایق و روش ها هستید.

هدف اصلی مقاله بهبود سطح سواد و افزایش اعتبار در رشته تخصصی محقق بوده و مخاطب به هیچ عنوان قصد سنجش سواد محقق را ندارد.

مخاطبان مقالات محققانی هستند که به دنبال مشاهده ایده های آزمایش شده با مدارک کافی هستند و توسط داوران بین المللی ارزیابی میشوند.

طول متن مقاله نسبت به پایان نامه کوتاه تر بوده و معمولا تعداد کلمات آن کمتر از 6000 هست.

در مقاله تنها روش تحقیق اصلی و آزمایشات ارائه می گردد.

نیازی به جداول و داده های خام نیست.

وجود پیوست اختیاری بوده و گاهی اوقات ممکن است که این قسمت در مقاله نوشته نشود.

مقاله

چگونه میتوان از پایان نامه ارشد، مقاله استخراج کرد؟

حال که با تفاوت مقاله با پایان نامه آشنا شدید نوبت به استخراج مقاله رسیده است. برای استخراج مقاله از پایان نامه شما بایستی ابتدا با اجزا و بخش بندی مقاله آشنا شوید و سپس به استخراج جداگانه و تک به تک هر یک از اجزا بپردازید. اگر هدف شما از استخراج مقاله، ارسال آن به مجلات باشد، قبل از اقدام به نوشتن مقاله ابتدا باید راهنمای نویسندگان را در سایت مجله مطالعه کنید زیرا هر مجله برای خود قوانین مخصوصی را دارد که مستلزم به رعایت آنها هستید.اما بطور کلی میتوان ساختار یک مقاله استاندارد را در شکل زیر خلاصه کرد:

اجزای مقاله

نحوه استخراج عنوان مقاله

عنوان مقاله نباید عینا همانند عنوان پایان نامه باشد. چرا که ممکن است از یک پایان نامه یا رساله دکتری چند مقاله بتوان استخراج نمود و محقق باید عنوان متناسب هر بخشی که از رساله استخراج شده است را برگزیند.عنوان مقاله معمولا باید بصورت کوتاه و گویا باشد. و تعداد کلمات آن حداکثر 12 واژه باشد. برای نوشتن عنوان مقاله نباید از واژه هایی زائدی مانند The، An، A، Study on، Investigating استفاده کرد. پیشنهاد میشود برای استخراج عنوان، بعد از پایان یافتن نگارش متن اصلی مقاله و حتی بعد از نوشتن چکیده نوشته شود و در این مسیر شاید نیاز باشد که عنوانهای مختلفی مورد بررسی و بازنگری قرار گیرند تا در نهایت بتوان یک عنوان مناسب را برگزید.

نحوه استخراج نام نویسندگان

معمولاً نام نویسندگان به ترتیب با توجه به سهم مشارکت هریک از آن‌ها، بعد از عنوان مقاله و قبل از افیلیشن نوشته می‌شود. این روش، رایج‌ترین روش برای نوشتن ترتیب نام نویسندگان در مقاله است. در این شیوه نویسنده‌ای که بیشترین مشارکت و فعالیت را در انجام تحقیق و نگارش مقاله داشته، به عنوان نویسنده اول نوشته می‌شود. و نام نویسندگان دیگر به ترتیب مشارکتشان بیان می‌شود. در مقالاتی که از پایان نامه استخراج شده، نام دانشجو و استاد راهنما به عنوان نویسندگان مقاله نوشته می‌شود. در بسیاری از موارد نام دانشجو به عنوان نویسنده اول مقاله مطرح می‌شود. چراکه دانشجو برای نگارش پایان نامه خود زمان زیادی را صرف کرده و بیشترین مشارکت را در انجام این پژوهش دارد.بعد از نوشتن نام نویسندگان، باید افیلیشن مقاله را بنویسید. افیلیشن یعنی وابستگی سازمانی پژوهشگر که باید در مقاله ذکر گردد.

نحوه استخراج چکیده

چکیده مقاله‌ای که قرار است از پایان‌نامه یا رساله دکتری استخراج شود می‌تواند عیناً از پایان‌نامه کپی شده و اصلاح شود مگر اینکه قرار باشد از پایان‌نامه یا رساله دکتری بیش از یک مقاله استخراج شود در این صورت باید متناسب با مقاله‌ای که قرار است از پایان‌نامه استخراج شود، چکیده نوشته شود. نکاتی که باید برای نوشتن چکیده مدنظر استخراج‌کننده مقاله قرار گیرد عبارت‌اند از:

  • چکیده باید خلاصه و کوتاه و دربرگیرنده بخش‌های مختلف مقاله باشد.

  • تعداد کلمات چکیده معمولاً بیشتر از 250 کلمه با بیشتر بسته به ژورنال انتخابی باشد.

  • جملات در چکیده معمولاً به‌صورت گذشته نوشته می‌شود.

  • از واردکردن جزئیات نامربوط در چکیده اکیداً خودداری نمایید.

  • شروع چکیده می‌تواند با ارائه اهداف و ضرورت پژوهش باشد.

نحوه استخراج کلمات کلیدی

اهمیت کلمات کلیدی، زمانی مشخص میشود که در هنگام سرچ اینترنتی این کلمات، مقاله شما بالا می آید و در دسترس مخاطبین قرار می گیرد. برای استخراج کلمات کلیدی توصیه میشود که به قسمت چکیده و مقدمه پایان نامه خود مراجعه کنید. معمولاً 3 تا 13 واژه یا عبارت موضوعی و البته کوتاه به عنوان کلمات کلیدی مقاله درنظر گرفته میشوند که می بایست موضوعات اصلی و فرعی مقاله را پوشش دهند. برای نوشتن واژگان کلیدی مناسب ابتدا باید مفهوم و مقصود مقاله به درستی درک شده و سپس در قالب چند واژه یا عبارت کوتاه بیان شوند.

نحوه استخراج مقدمه

مقدمه مقاله مستخرج از پایان نامه باید دامنه مساله تحقیق را به دقت و شفاف بیان نماید. مقدمه مقاله باید ضرورت انجام پژوهش و اهداف تحقیق را بیان نماید.مقدمه میتواند سابقه و پیشینه تحقیق را در صورت تمایل ارائه کند. مقدمه مقاله را مانند یک قیف در نظر بگیریم که به تدریج قطر آن کاهش پیدا میکند؛ یعنی در ابتدای مقدمه درباره موضوع های کلی تر و عمومی تر صحبت میشود، سپس به سراغ بخش مرور ادبیات میرویم که در این قسمت موضوعها تخصصی تر نقد و بررسی میشوند و سرانجام در انتهای مقدمه به ارائه کار تحقیقی خود میپردازیم.

نحوه استخراج پیشینه پژوهش

نوشتن پیشینه پژوهش از اجزای اصلی مقاله می‌باشد که می‌تواند با بخش مقدمه مقاله ادغام گردد. پیشینه پژوهش معمولاً در فصل دوم پایان‌نامه انجام‌شده است. بااین‌حال همه فصل دوم مقاله نباید در این بخش مقاله ذکر شود باید مقالات به‌روز و نظریه‌های جدید را به‌صورت مختصر بررسی کرد. بااین‌حال اگر قصد دارید مقاله مستخرج از پایان‌نامه خود را در ژورنال‌ها و مجلات خارجی و معتبر چاپ کنید باید نظریه‌های معتبر مربوط به موضوع تحقیق خود را بررسی و نقد نمایید. همچنین در جمع‌بندی، می‌توانید خلاصه پیشینه پژوهش را به‌صورت جدول ارائه دهید. متغیرهای تحقیق را بر اساس تعاریف جدید و به‌روز ارائه کرده و مبانی نظری پژوهش را هم بنویسید. ضمناً در این بخش باید نوآوری‌های مدنظر خود را نیز ارائه نمایید.

نحوه استخراج روش تحقیق

روش‌شناسی پژوهش را که در بخش مقدمه مقاله معرفی کرده‌اید در این بخش دلایل خود را برای تعیین نوع روش تحقیق بیان می‌کنید. همچنین به نحوه آزمایش، نوع کنترل، شیوه گردآوری داده‌ها می‌توانید اشاره‌ کنید. روش شناسی تحقیق یا متدولوژی روشی نظام مند برای حل یک مساله تحقیقاتی از طریق جمع آوری داده ها با استفاده از تکنیک های مختلف، ارائه تفسیر داده های جمع آوری شده و نتیجه گیری در مورد داده های تحقیق تعریف می شود. روش تحقیق الزاما نقشه یک تحقیق یا مطالعه می باشد.

نحوه استخراج بحث و نتیجه گیری

قسمت بحث مقاله یکی از بخش‌های مهم مقاله است و نوشتن آن نسبت به سایر بخش‌های مقاله و پایان‌نامه سخت‌تر است. دقت نمایید که بسیاری از دلایل رد مقاله توسط سردبیران ژورنال‌ها به دلیل ضعف نویسنده مقاله در قسمت بحث و نتیجه‌گیری است؛ بنابراین تسلط نگارنده پایان‌نامه و مقاله به بحث و موضوع مقاله می‌تواند به پذیرش مقاله در ژورنال‌های معتبر کمک شایانی نماید.قسمت بحث ونتیجه گیری قلب مقاله است. از این رو، از همان لحظه ای که ماهیت پژوهش درک شد باید درباره آنچه که میخواهید در این قسمت بنویسید فکر کنید.در این قسمت به دنبال پاسخ دادن به سؤالاتی از این دست خواهید بود: چرا این پژوهش مهم است؟ چطور این پژوهش مطالعات قبلی را بازگو میکند و با آنها در ارتباط است؟ محدودیتهای طراحی پژوهش چه چیزهایی هستندو....

نحوه استخراج منابع

هر مجله برای خود اصول و قوانینی برای رفرنس دهی دارد که شما در ابتدا باید به نحوه رفرنس دهی که در سایت مجله مشخص شده است مراجعه کنید. سبک‌های مختلفی برای رفرنس نویسی وجود دارد و هر ژورنالی سبک رفرنس نویسی مختص خود را دارد. این سبک‌ها عبارت‌اند از رفرنس نویسی هاروارد Harvard Style، سیستم ارجاع دهی و رفرنس نویسی ترتیب اسناد در متن، سیستم الفبا- شماره در ارجاع دهی به شیوه ونکوور Vancouverو سیستم ارجاع دهی APA به شکل الفبا دقت نمایید هر منبعی که در مقاله ارجاع داده‌اید باید در بخش منابع مقاله بیاید و قرار نیست تمام رفرنس‌های پایان‌نامه را در بخش منابع مقاله کپی کنید.

نکات کلیدی در استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد

در واقع ارزش وجودی، کاربردی و یا علمی پایان نامه توسط مقاله تعیین شده و از اهمیت بالایی برخودار می باشد. بنابراین در زیر به یک سری نکاتی که در استخراج مقاله از پایان نامه ارشد باید در نظر گرفته شود اشاره شده است.

تکراری نبودن عنوان مقاله و جستجو در گوگل اسکولار برای اطمینان از تکراری نبودن

شناسایی همایش های داخلی و بین المللی به عنوان یکی از راه میانبر جهت چاپ مقاله استخراج شده از پایان نامه

انتخاب موضوعی بروز و جذاب برای مقاله نویسی برای بالا بردن شانس اکسپت و چاپ شدن در مجلات معتبر داخلی و خارجی

منحصر به فرد بودن موضوع مقاله و روش تحقیق و نتیجه گیری

چند نمونه مقاله پژوهشی و مطالعه آن ها قبل از نگارش مقاله از طریق دانلود مقالات ISI یا منابع فارسی مثل پایگاه مقالات جهاد دانشگاهی

شناسایی مجله مورد نظر جهت چاپ و گرفتن شیوه نامه آن مجله جهت رعایت استانداردهای نگارش مقاله و انتخاب نویسنده مسئول

چرا استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد خود را به موسسات بسپاریم؟

نوشتن مقاله کاری تخصصی و پراهمیت است چرا که توانایی ما را در بیان موضوع و از آن مهم‌تر میزان تسلط ما را در حوزه تخصصی رشته تحصیلی‌مان به نمایش می‌گذارد. علاوه بر آن بخشی از این فرآیند به اصول و قواعد مقاله‌نویسی مربوط می‌شود که با آگاهی از نکات ضروری و تجربه کافی به نتیجه مطلوب می‌رسد. اما ممکن است بسیاری از دانشجویان و پژوهشگران در این بخش مهارت کافی و تجربه لازم را نداشته باشند ویا از آنجایی که نگارش مقاله امری زمانبر و مستلزم تمرکز و دقت فراوان است خیلی از محققان با وجود توانایی، به دلیل مشغله‌های تحصیلی و شغلی زمان کافی برای نوشتن مقاله از پایان‌نامه را نداشته باشند. که در چنین شرایطی می توان با انتخاب یک موسسه قابل‌ اعتماد از مهارت، تخصص و تجربه کارشناسان آن بهره ببریم و به‌جای استرس و نگرانی، بدون دغدغه و با خیالی آسوده نوشتن مقاله از پایان‌نامه خود را به آنها بسپاریم تا برای رسیدن به پایانی خوش که همان پذیرش و چاپ مقاله، در یک مجله معتبر علمی است ما را همراهی نمایند.

چرا استخراج مقاله در موسسات انجام دهیم

هزینه پرداختی استخراج مقاله

هزینه پرداختی به موسسه برای استخراج مقاله

در تعیین قیمت استخراج مقاله از پایان‌نامه در ابتدا پس از اینکه حوزه تخصصی موضوع مقاله مشخص شد، پایان‌نامه در اختیار کارشناسان و متخصصان رشته مربوطه در موسسه سینا ترجمه قرار می‌گیرد تا با بررسی و مطالعه دقیق آن، با توجه به محتوا و کیفیت مطالبش، مشخص کنند که از پایان‌نامه موردنظر چند مقاله قابل استخراج است. طبق سفارش و درخواست شما، آنها با بهره گیری از تجارب خود در زمینه چاپ مقالات و به کارگیری تخصص و علم‌شان در باب قواعد تدوین مقاله، در حداقل زمان ممکن و با ارزان‌ترین قیمت استخراج مقاله از پایان‌نامه ، عهده‌دار این امر می‌شوند تا باکیفیت‌ترین مقاله را به شما ارایه دهند.

ثبت سفارش استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد

بسیاری از پژوهشگران با صرف زمان و هزینه زیاد پایان نامه بسیار خوبی تهیه می کنند اما به دلیل عدم آشنایی با فنون استخراج یا نگارش مقاله موفق به تبدیل کردن آن به مقاله استاندارد نمی شوند به همین دلیل مقالات آنان پس از سابمیت به سرعت ریجکت می گردد. ولی ما در سینا ترجمه به همراه متخصصین با تجربه آماده ایم تا از پایان نامه شما مقالات با کیفیت استخراج کنیم تا در مجلات معتبر چاپ شوند.

ثبت سفارش استخراج مقاله

ثبت سفارش و ارسال فایل پایان نامه و اطلاعات مورد نیاز برای محاسبه و اعلام قیمت نهایی

بررسی پایان نامه

بررسی فایل پایان نامه توسط کارشناسان و برآورد اینکه چه تعداد مقاله قابل استخراج است

استخراج مقاله

اعلام نتیجه به شما و دریافت تایید نهایی از جانب شما و شروع کار استخراج مقاله از پایان نامه

تحویل فایل ها در استخراج مقاله

تایید نهایی مقالات توسط بازرسی و تحویل فایل های نهایی مقالات استخراج شده از پایان نامه

ثبت سفارش استخراج مقاله از پایان نامه ارشد

ثبت سفارش استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد در سینا ترجمه

همانطورکه بر کسی پوشیده نیست استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد مستلزم دارا بودن دانش و تخصص در این زمینه است که اغلب افراد یا فاقد آن هستند و یا اطلاعات بسیار کمی در این مورد دارند. از این رو لازم است از افراد خبره در این زمینه کمک بگیرید. گروهی از این متخصصان و کارشناسان زبده در سینا ترجمه گرد آمده اند تا تمام خدمات تخصصی در حوزه استخراج مقاله از پایان نامه را در کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به محققین عزیز ارائه دهند. از آنجا که استخراج مقاله در سینا ترجمه توسط پژوهشگران دکتری و متخصص در هر رشته به صورت های مختلف انجام می گیرد، می توانید بدون هر گونه دغدغه سفارش خود را ثبت نمایید.

جهت ثبت سفارش استخراج مقاله از پایان نامه می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و یا با کارشناسان ما از طریق تماس، ایمیل و شبکه های مجازی ( واتساپ،تلگرام و اینستاگرام) در ارتباط باشید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:سوالات متداول

برای ثبت سفارش استخراج مقاله از پایان نامه می توانید از طریق سایت قسمت استخراج مقاله از پایان نامه سفارش خود را ثبت نمایید تا پایان نامه ارزشمند شما توسط محققان مرتبط بررسی شده و عناوین قابل استخراج را از طریق ایمیل و یا واتس آپ تقدیم نماییم تا هر کدام از عناوین مورد تایید شما بود تحت آن عنوان مقاله استخراج شده و تقدیم شود.

بله، استخراج یک تا 4 مقاله از پایان نامه امکانپذیر می باشد، که جهت نظر قطعی می توانید فایل پایان نامه را برای کارشناسان ما ارسال نماید.

مامی مولفین و محققینی که در سینا ترجمه فعالیت دارند، دارای سابقه کار طولانی و حرفه ای در این زمینه بوده و در رشته تحصیلی شما تحصیلات دانشگاهی دارند، و در ضمن برای تضمین کیفیت گارانتی تا زمان چاپ مقاله در مجلات و ژورنال ها صادر می شود.

سینا ترجمه با بهره گیری از پژوهشگران و محققان برتر کشور استخراج مقاله از پایان نامه شما را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

استخراج مقاله از پایان نامه های فارس 2- 3 روز و از پایان نامه های فارسی 6-7 روز می باشد.در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
با سلام!پس از ارسال فایل پایان نامه چه تضمینی برای استخراج مقاله وپذیرش مجلات علمی پژوهشی معتبر وجود دارد؟ در ضمن استخراج مقاله واخذ پذیرش از پایان نامه های علوم انسانی چقدر هزینه دارد؟
سلام و عرض ادب ابتدا نهایت تشکر را داریم که ما را برای استخراج مقاله برگزیده اید. احتراما مقاله از پایان نامه استخراج می شود اگر بار علمی پایان نامه بالا باشد حتما مقاله استخراجی دارای کیفیت بالایی خواهد بود و شانس پذیرش بالایی خواهد داشت. برای استخراج مقاله از پایان نامه تمامی زبان ها و تخصص ها در خدمت هستیم اگر مایل باشید فایل پایان نامه را ارسال بفرمایید تا بررسی شده و عنوان های قابل استخراج را تقدیم نماییم هر کدام را تایید فرمودید استخراج انجام شود. با تشکر
1 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
با سلام!پس از ارسال فایل پایان نامه چه تضمینی برای استخراج مقاله وپذیرش مجلات علمی پژوهشی معتبر وجود دارد؟ در ضمن استخراج مقاله واخذ پذیرش از پایان نامه های علوم انسانی چقدر هزینه دارد؟
1 ماه پیش

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام