سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

پکیج هایی برای تقویت رزومه مصاحبه دکتری 99

انتشار 21 مرداد 1399
مطالعه 3 دقیقه

میزان تاثیر ازمون کتبی و مصاحبه دکتری در قبولی ازمون دکتری مساوی هست . بنابراین تقویت رزومه برای جلسه مصاحب دکتری از الزامات قبولی در ازمون دکتری می باشد. برای این امر موسسه سینا خدماتی را در قالب پکیج هایی برای افزایش میزان سرعت عمل ارائه میدهد.

پکیج هایی برای تقویت رزومه مصاحبه دکتری 99
طبق امتیاز بندی مصاحبه دکتری 99 ، فعالیت های پژوهشی 40 امتیاز از کل امتیازات لازم برای پذیرش در ازمون مصاحبه را در بر می گیرند که شامل چاپ مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی ، چاپ مقاله در کنفرانس های بین المللی و مللی داخلی و خارجی، و چاپ کتاب می باشد.
موسسه سینا خدمات لازم برای تقویت رزومه دکتری را در قالب پکیج های طلایی ویژه، طلایی ، نقرهای ويژه ، نقره ای و برنزی آماده کرده است .

مزیت پکیج ها چیست؟

  • گاهی انتخاب خدمات مناسبی که برای رزومه دکتری بیشترین امتیاز و هم چنین هزینه ی مناسبی داشته باشد سخت و زمان بر می باشد. پکیج ها به داوطلبان کمک میکنند تا بدون سردرگمی مواردی که برای تقویت رزومه خود نیاز دارند را انتخاب نمایند.
  • انتخاب پیکیج باعث می شود داوطلب برای چند امتیاز پژوهشی همزمان اقدام نماید که این امر باعث سرعت عمل بالا در مدت کوتاه خواهد شد.

موسسه سینا

موسسه سینا بیش از 5 سال در زمینه چاپ مقاله و ترجمه و چاپ کتاب سابقه فعالیت دارد. چند ویژگی موسسه سینا که آن را از سایر موسسات متمایز میکند :

  • صداقت: صداقت در زمینه کاری و شفاف سازی برای مشتری از اصلی ترین اصول موسسه سینا می باشد.
  • سابقه درخشان: موسسه سینا با فعالیت بالغ بر 5 سال و کارشناسان و محققان خبره و باتجربه اماده خدمات رسانی می باشد.
  • درک نیاز مشتری: از اصلی ترین اصول هر موسسه ای درک درست نیاز مشتری و پاسخ صحیح به آن نیاز هست تا مانع از هدر رفتن زمان و زحمات مشتری شود.
  • کیفیت بالا: در کنار هزینه های مناسب ، کیفیت بالای کار انجام شده دارای اهمیت می باشد. تضمینی بودن پذیرش مجلات و گارانتی دار بودن ترجمه نشان از کیفیت بالای کار موسسه دارد.
  • محرمانه بودن اطلاعات مشتری: از مهم ترین عاملی که بتوان به مجموعه ای اعتماد کرد محرمانه ماندن اطلاعات شخصی می باشد. تمام فایل ها و اطلاعات مشتری ها در موسسه سینا امانت و محرمانه باقی می مانند.
  • مسئولیت و تعهد: ارائه به موقع خدمات در زمان مقرر شده و حس مسئولیت در قبال ثبت سفارش و ارائه مشاوره صحیح، از موارد اصلی دیگر در موسسه سینا می باشد.

" پکیج هایی برای ارتقا رزومه علمی در مصاحبه دکتری"

پکیج طلایی ویژه : استخراج 2 الی 3 مقاله از پایان نامه + اخد پذیرش و چاپ در مجلات بین المللی ISI , Scopu + اخذ پذیرش مقاله در یکی از کنفرانس های بین المللی + تبدیل پایان نامه به کتاب + ترجمه کتاب های جدیدالنشر خارجی + چاپ کتاب در 30 روز. همراه با یک خدمت رایگان

پکیج طلایی: استخراج دو مقاله از پایان نامه + اخد پذیرش و چاپ در مجلات بین المللی ISI , Scopus + اخذ پذیرش مقاله در یکی از کنفرانس های بین المللی + تبدیل پایان نامه به کتاب و یا ترجمه کتاب های جدیدالنشر خارجی + چاپ کتاب در 30 روز.

پکیج نقره ای ویژه: استخراج یک مقاله از پایان نامه + اخذ پذیرش و چاپ در مجلات ای اس ای و اسکوپوس و یا کنفرانس بین المللی + تبدیل پایان نامه به کتاب + ترجمه کتاب های جدید النشر خارجی + چاپ کتاب بین 30 الی 60 روز.

پکیج نقره ای: استخراج یک مقاله از پایان نامه + اخذ پذیرش و چاپ در مجلات ای اس ای و اسکوپوس و یا کنفرانس بین المللی + تبدیل پایان نامه به کتاب یا ترجمه کتاب های جدید النشر خارجی + چاپ کتاب بین 30 الی 60 روز.

پکیج برنزی: استخراج یک مقاله از پایان نامه + اخذ پذیرش و چاپ در مجلات ای اس ای و یا اسکوپوس

هیچ محدودیتی در افزایش خدمات هر پکیج نمی باشد. با افزایش انتخاب خدمات میتوانید از تخفیفات بیشتری برخوردار گردید.
تصویر
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
نیاز به پذیرش و چاپ تضمینی مقاله استخراجی از پابان نامه دکتری در یکی از ژورنال های داخل لیست سفید دانشگاه آزاد دارم ،
باسلام وعرض ادب دوست عزیزموردی نیست موسسه با اکثر مجلات تو لیست سفید ومورد تاییددانشگاه ازاد همکاری دارد برای مغرفی مجلات استدعا میشود درخواستان را به ایمیل موسسه ارسال نمایید تا کارشناسان در اسرع وقت خدمتتان مجلات معرفی نمایند. باتشکرازشما
2 سال پیش
بازدیدکننده

پیمان غیوری نیا
نیاز به پذیرش و چاپ تضمینی مقاله استخراجی از پابان نامه دکتری در یکی از ژورنال های داخل لیست سفید دانشگاه آزاد دارم ،
2 سال پیش

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام