سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

هزینه خدمات صرافی

انتشار 17 اردیبهشت 1398
مطالعه 2 دقیقه

هزینه خدمات صرافی شامل هزینه ای که توسط صرافی برای ارائه خدماتی نظیر انتقال ارز، تبدیل ارز، دریافت حواله و... دریافت می گردد.

هزینه خدمات صرافی

امروزه افراد بسیاری از جمله مسافران، دانشجویانی که خارج از کشور تحصیل می کنند و محققانی که قصد چاپ مقاله خود در مجلات معتبر خارجی دارند، برای تهیه و انتقال ارز از طریق صرافی اقدام می کنند چراکه به دلیل وجود تحریم ها حواله ارز از طریق بانک ها بسیار سخت شده است.

صرافی در رابطه با داد و ستد و انتقال انواع پول در سراسر جهان فعالیت می کند و به عملیاتی که در یک صرافی در این راستا انجام می شود معاملات ارزی گفته می شود. مقررات ارزی و انجام عملیات مربوط به حواله های ارزی از طریق بانک مرکزی مشخص می شود و صرافی ها می بایست در این چارچوب فعالیت داشته باشند. در صرافی اخبار و اطلاعات لحظه ای ارز اهمیت بسیار زیادی دارد.

خدمات صرافی

  • خرید و فروش ارز
  • انجام حواله ارزی از طریق روابط کارگزاری
  • ارسال و دریافت حواله ارزی از دیگر کشورها
  • خرید و فروش حواله داخلی
  • انجام حواله های شخصی

هزینه خدمات صرافی

هزینه خدمات صرافی شامل هزینه ای که توسط صرافی برای ارائه خدمات دریافت می گردد و با عنوان کارمزد شناخته می شود. صرافی هایی که خدمات انتقال پول به خارج از کشور ارائه می دهند برای این کار دستمزد می گیرند. هر حواله صادره دارای یک سری کارمزدهای ارزی و ریالی است که تعدادی از این کارمزدها قبل از حواله و تعدادی بعد از ارسال حواله از مشتری اخذ می شود. در متن حواله های ارزی به مبلغ کارمزد ارزی و نحوه پرداخت آن اشاره  می شود.

تصویر
 

نحوه پرداخت هزینه خدمات صرافی

BEN: در صورتی پرداخت کارمزد بر عهده گیرنده باشد مبلغ کارمزد از اصل حواله کسر می شود.

Our: در صورتی پرداخت کارمزد بر عهده فرستنده باشد مبلغ کارمزد از اصل حواله کسر نمی شود و حواله به صورت خالص توسط گیرنده دریافت می شود.و فرستنده باید آن را به شکل نقدی و یا از محل حساب مشتری  پرداخت نماید.

SHA: در صورتی که فرستنده حواله تعیین کند کارمزدهای ارزی مشترکا توسط وی و ذینفع حواله پرداخت گردد.

هزینه خدمات حواله ارزی

هزینه خدمات حواله ارزی در صرافی شامل هزینه های ریالی و ارزی است که با توجه به تعرفه کارمزد ریالی شعب باید از مشتری برای ارسال، ابطال، اصلاح و انتقال ارز از یک حساب به حساب دیگر ریال دریافت کنند و در حواله های صادره علاوه بر کارمزدهای ریالی که توسط شعبه مبدا اخذ می شود کارمزدهای ارزی نیز بعد از ارسال حواله توسط بانک دریافت کننده پیام حواله و یا ذینفع حواله اخذ می گردد.

موسسه سینا با سال ها سایقه فعالیت در زمینه حوالجات ارزی به اقصی نقاط دنیا می تواند شما را در انجام حوالجات ارزی همراهی کند. تمامی پرداخت ها در موسسه سینا در سریع ترین زمان ممکن طی ۲۴ تا ۷۲ ساعت توسط کارشناسان موسسه انجام می شوند و رسید بانکی در اختیار شما قرار می گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره برای حوالجات ارزی با کارشناسان موسسه سینا تماس بگیرید تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه به صورت صد در صد تضمینی درخواست شما انجام شود.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام