سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

تعرفه استخراج مقاله از پایان نامه

انتشار 17 فروردین 1402
مطالعه 12 دقیقه

یکی از اولین سوالاتی که برای دانشجویانی که قصد استخراج مقاله از پایان نامه و رساله خود را دارند پیش می آید تعرفه انجام استخراج مقاله از پایان نامه می باشد از این رو در ادامه با ما همراه باشید تا به هزینه انجام خدمات استخراج مقاله و عوامل تاثیر گذار بر آن بپردازیم.

تعرفه استخراج مقاله از پایان نامه

نوشتن پایان نامه نیازمند صرف زمان و انرژی و زحمات بسیار زیادی است که شما در طول دوره تحصیل خود درمقاطع دکتری و ارشد آن را تجربه می کنند. بنابراین بهتر است این پایان نامه ای که زحمات زیادی برای نگارش آن کشیده اید در قالب یک مقاله علمی قرار بگیرد ودر نهایت با پذیرش و چاپ امتیازتی برای شما داشته باشد.

استخراج مقاله از پایان نامه چیست؟

در استخراج مقاله از پایان نامه، هدف محقق، بیرون کشیدن مطالب و داده های اصلی از بخش های مختلف پایان نامه است. استخراج با نگارش فرق دارد؛ در نگارش مقاله، محقق میتواند مطالب جدیدی را به محتوای کار اضافه کند اما در استخراج، این امکان وجود ندارد و تمام مطالب از خود پایان نامه تهیه می شود.

استخراج مقاله

مراحل انجام کار استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه دارای مراحل متفاوتی می باشد که هر چه این مراحل به صورت دقیق و گام به گام انجام شود مقاله استخراج شده شانس بالایی در پذیرش و چاپ مقاله خواهد داشت. در ادامه به طریقه استخراج مقاله از پایان نامه اشاره شده است.

مشخص کردن عنوان مقاله

عنوان مقاله لزوما همان عنوان دقیق پایان نامه نیست شما می توانید یک مقاله با عنوان پایان نامه استخراج کنید و یا عنوان مقاله خود را تغییر دهید و یا اگر پایان نامه شما قابلیت استخراج دو یا چند مقاله را دارد عنوان را متناسب با مسئله مورد نظر انتخاب کنید.

عنوان مقاله

اسامی

نوشتن اسامی مقاله

ترتیب نویسندگان بر اساس سهم نویسندگان از نوآوری و مشارکت Contribution آنها صورت می گیرد. نفر اول بسیار مهم هست و معمولا نام دانشجویی که پایان نامه را نوشته است به عنوان نفر اول قرار میگیرد مگر آنکه دانشجو از ادامه کار انصراف دهد.

نوشتن افیلیشن نویسندگان

افیلیشن مقاله، معمولا به صورت استاندارد است و هر دانشگاهی استاندارد و قالب خاص خود را دارد که معمولا در افیلیشن باید به رتبه علمی (استادیار، دانشیار، استاد، دانشجوی دکترا، ارشد، کارشناسی) رشته یا گروه، دانشکده، دانشگاه، شهر و کشور به ترتیب اشاره کرد.

افیلیشن

نوشتن چکیده در استخراج مقاله

چکیده مقاله معمولا در حدود 250 الی 300 کلمه خلاصه می شود و از چکیده پایان نامه کوتاه تر می باشد. که در ادامه به برخی نکات مهم که که در نگارش چکیده به آن توجه می شود اشاره شده است:

نوشتن  چکیده

نکات مهم در نوشتن چکیده مقاله

  • جمله های چکیده خبری و به صورت گذشته یا ماضی بعید نوشته شده باشند.

  • چکیده را با ارائه هدف پژوهش و ضرورت آن در یک یا دو جمله شروع کنید.

  • معرفی موضوع یا ارائه پیش زمینه در یک یا دو جمله

  • به نحوه انجام یا اجرای پژوهش اعم از نحوه نمونه گیری، نحوه آزمایش یا شبیه سازی، نحوه گرآوری داده ها و ابزارهای پژوهش اشاره کنید.

  • یافته های اصلی پژوهش را به صورت مختصر بیان کنید.

  • به کاربرد اصلی یافته ها یا بهره اصلی پژوهش اشاره کنید.

  • چکیده نوشته شده باید در برگیرنده اهداف پژوهش، روش های انجام پژوهش،بحث و نتیجه گیری باشد.

نوشتن کلمات کلیدی در استخراج مقال

نوشتن کلمات کلیدی در استخراج مقاله

اهمیت کلمات کلیدی در نوشتن مقاله بر کسی پوشیده نیست از این رو برای درج کلمات کلیدی، کلماتی را انتخاب کنید که بیش ترین و نزدیک ترین رابطۀ معنایی را با محتوای مقاله دارد. به طور معمول بین سه تا شش کلمه را می توانید به عنوان کلید واژه در نظر بگیرید.

مقدمه مقاله

منظور از مقدمه همان مسئله اصلی و عوامل به وجود آورنده مسئله و زمینه های ایجاد مسئله است تا خواننده به صورت کامل به مشکل و مسئله اصلی پی ببرد. یک مقدمه خوب تبیین دقیق و روشن از مسئله ای را که انگیزۀ اصلی نگارش یک مقاله بوده است، نشان می دهد. برای نگارش مقدمه مناسب شواهدی دال بر وجود مساله عرضه کنید، ابعاد و شرایط دقیق مسئله را بیان کنید، به این مطلب بپردازید که مسئله چه چیزی است، چرا بوجود آمده است، چه شرایطی باعث به وجود آمدن آن شده است.

مقدمه

پیشینه پژوهشی

پیشینه پژوهشی

در این قسمت پژوهش های مرتبط با مقاله را بیابید و در مقاله درج کنید، اگر پژوهش مستقیمی وجود نداشت به پژوهش های نزدیک اشاره کنید، چون این کار نیز تصور داوران را به نسبت به پژوهش شما مثبت تر خواهد کرد. به عنوان یکی از رایج ترین اشکالات میتوان به درج پیشینه های قدیمی اشاره کرد که نشان دهنده عدم تسلط پژوهشگر به پژوهش های جدید و نو در دنیای علم است.

پیشینه تحقیق

دقت کنید که در این بخش که جزء اصلی مقاله می باشد حتما گذشته نظریه ی یک یا چند متغیر مورد بررسی را نوشته باشید. می دانیم که هر متغیری دارای نظریه های مختلفی در آن زمینه می باشد. پس بدون درج نظریه های پایه در مورد یک یا چند متغیر یک مقاله کامل نمی شود. مقالات فعلی در سطح بین المللی حتما این بخش از مقاله را در خود جای می دهند. معمولا پیشینه در فصل دوم پایان نامه نوشته شده است اما شما باید جدیدترین و مرتبط ترین نظریه های بحث شده در فصل دوم را در مقاله به صورت مختصر قرار دهید.

روش پژوهش

روش پژوهش

در این بخش نحوه انجام کار پژوهشی را که انجام داده اید را شرح دهید. برای این کار به فصل مربوط به روش پژوهش که عموما فصل سوم است مراجعه و آن را خلاصه کنید. اگر کار شما آزمایشی است به ترتیب آزمایش، نوع کنترل و نحوه اخذ داده ها و در نهایت روش تحلیل داده ها اشاره کنید. اگر کار غیر آزمایشی دارید به منبعی که قرار است از آنها داده گردآوری کنید و به نحوه اخذ آن اشاره کنید.

بحث و نتیجه گیری

این بخش از استخراج مقاله از پایان نامه بیشتر به هنر نویسندگی پژوهشگر مرتبط است. نگارش یک نتیجه گیری خوب با قلم فرسایی پژوهشگر کار را برای پذیرش مقاله آسان تر خواهد کرد. برای این کار به فصل پنجم یا بخش نتیجه گیری مراجعه کنید و به صورت خلاصه و منسجم به نتیجه گیری کار بپردازید. ابتدا به یافته های مربوط به هر سوال و فرضیه و سپس به تبیین آن یعنی چگونگی و چرایی یافته بدست آمده بپردازید تا خواننده متوجه شود این یافته شما چه معنایی دارد. این بخش را به طور متوسط با یک تا سه صفحه منسجم به پایان برسانید.

بحث و نتیجه گیری

منابع

منابع

هنگامی که مقاله خود را از پایان نامه استخراج می کنید. بخش مهمی از آن ارجاعات به مقالات و منابع است. بسیار اهمیت دارد تا منابعی که از پایان نامه برای مقاله انتخاب می نمایید1- : از درجه علمی خوبی برخوردار و جدید باشند. به دلیل اینکه این ارجاعات بررسی می شوند و سند محکمی است از کار قوی که انجام داده اید و سندیت مقاله تالیفی شما را تعیین می کنند. اگر این مقالات ارجاع شده نامعتبر باشند، فرضیه ها و پیشینه تحقیق شما ارزش علمی خود را از دست داده و به کیفیت و ارزش مقاله لطمه خواهد زد.

بهترین موسسه استخراج مقاله از پایان نامه

امروز با پیشرفت خدمات آنلاین سایت هایی در فضای آنلاین طراحی شده اند که به شما کمک می کنند تا از پایان نامه خود بتوانید مقاله با کیفیت بالایی استخراج نمایید؛ که این سایت ها برای دانشجویان و محققانی که زمان کافی برای نگارش مقاله خود از پایان نامه ندارند و یا مطمئن نیستند که میتوانند مقاله با کیفیت بالایی از پایان نامه خود بنویسند گزینه خوبی می باشد. در حقیقت این سایت ها با کمک محققان مربوط به هر رشته آماده همکاری با شما می باشند تا بتوانید هرچه سریع تر پذیرش در مجلات معتبر داخلی و خارجی را کسب نمایند؛ که می توان بیان کرد که یکی از بهترین موسساتی که در این زمینه فعالیت می کند سینا ترجمه می باشد.

موسسه استخراج مقاله

چه عواملی بر هزینه استخراج مقاله از پایان نامه در موسسات معتبر موثر است؟

یکی از موارد مهمی که برای دانشجویانی که قصد استخراج مقاله از پایان نامه دارند آگاهی از هزینه استخراج مقاله از پایان نامه و عوامل موثر بر آن می باشد که در ادامه سعی کردیم به عوامل تاثیر گذار در تعرفه استخراج مقاله از پایان نامه در یکی از موسسات معتبر که سینا ترجمه است اشاره نماییم تا دانشجویان عزیز بتوانند با بررسی هر یک از عوامل سفارش خود را ثبت نمایند.

تعداد مقاله قابل استخراج

از مهم ترین عوامل برای تعیین قیمت، تعداد مقالاتی است که می خواهید از پایان نامه شما استخراج شود. هر چه تعداد مقاله استخراجی افزایش یابد، قیمت نیز افزایش می یابد. پس برای محاسبه قیمت، تعداد مقاله استخراجی باید در نظر گرفته شود. البته باید به این نکته اشاره کرد که هر چه تعداد مقاله ای که می خواهید استخراج نمایید بیشتر باشد تخفیف تعداد استخراج شامل سفارش شما خواهد شد.

زبان متن پایان نامه

برای خدمات استخراج مقاله از پایان نامه داشتن تخصص و مهارت در آن رشته الزامی می باشد. همچنین همانطور که مشخص است برای زبان هایی که کمتر رواج دارند تعداد مترجمین و ویراستاران کم است و این موضوع در تعیین هزینه نقش زیادی دارد؛ بنابراین هرچه زبان متن پایان نامه در جامعه کمتر رواج داشته باشد، امکان افزایش قیمت نیز وجود دارد.

کیفیت استخراج مقاله

سه سطح کیفی، طلایی، طلایی پلاس و پریمیوم برای استخراج مقاله وجود دارد که به ترتیب دارای امتیازاتی می باشد که در سطح طلایی از پایان نامه مقاله علمی استخراج می شود. در سطح طلایی پلاس علاوه بر استخراج مقاله بعد از استخراج ویراستاری و بازخوانی توسط یک محقق دیگر انجام می شود. در سطح پریمیوم علاوه بر تمامی مواردی که در سطح طلایی پلاس انجام می شود یک امتیاز بسیار مهم دیگر دارد آن هم فرمت بندی طبق فرمت مجله ای که قصد سابمیت مقاله به آن را دارید؛ که تمامی موارد به درخواست مشتری های عزیز انجام می شود.

زمان تحویل

در صورتی که مدت زمان کمتری در اختیار محقق مربوطه باشد، بسته به فشار کاری و سرعت عملی که باید داشته باشد، هزینه نیز افزایش می یابد. به طور کلی در سفارشات زمان به سه نوع مختلف عادی، فشرده و فشرده پلاس دسته بندی می شود که مشتری می تواند با انتخاب هر یک از آنها، زمان دقیق تحویل سفارش خود را تعیین کند.

فرمت ارسالی پایان نامه

فرمت ارسالی مقاله برای مجلات یکی دیگر از مواردی می باشد که در هزینه استخراج مقاله تاثیر گزار می باشد مثلا هزینه استخراج از فایل word به مراتب پایین تر از هزینه استخراج از pdf می باشد.

ویژگی بهترین سایت استخراج مقاله

استخراج مقاله از پایان نامه ارشد و دکتری یکی از رایج ترین خدمات پژوهشی می باشد که از طرف دانشجویان درخواست می شود از این رو انتخاب بهترین سایت برای انجام کار از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. از این رو در ادامه به ویژگی موسسه سینا ترجمه که یکی از موسسات برتر در این زمینه است اشاره شده است:

بررسی و ارائه عناوین ناب

موسسات معتبر بعد از اینکه پایان نامه شما را دریافت کرده اند شروع به بررسی پایان نامه می کنند تا عناوینی که از پایان نامه ارسالی قابل استخراج باشد را به شما بیان کنند و اگر توسط شما مورد تایید بود جهت استخراج مقاله تحت آن عنوان اقدام نمایند.


تخفیف تعداد مقاله استخراجی

زمانی که از پایان نامه شما بیش از 1 مقاله قابل استخراج باشد موسسه به ازای مقاله اضافه تخفیف می دهد یعنی هزینه استخراج 2 و یا 3 و ... با تخفیف محاسبه می شود.


تخفیف مشتری ویژه

موسسات معتبر دارای تخفیفات ویژه برای مشتریان هستند. زمانی که شما بیش از 3 بار برای استخراج مقاله ثبت سفارش نمایید موسسه برای مقالات بعدی شما تخفیف در نظر می گیرد.


تخفیف مشتری VIP

از دیگر ویژگی موسسات برتر در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه تخفیف چشمگیر برای مشتریان وی آی پی می باشد زمانی که مشتری بیش از 6 بار در موسسه ثبت سفارش نماید جز مشتریان ویژه و VIP قرار می گیرد و تخفیف بسیار عالی به ازای ثبت سفارشات بعد شامل او می شود.


پوشش کامل زبان ها و تخصص ها

موسساتی که به صورت تخصصی به استخراج مقاله از پایان نامه می پردازند پوشش کامل به تمامی زبان ها و تخصص ها را دارند. و برای استخراج در هر زبان و تخصصی محقق منحصر به فردی دارند.


پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته

از جمله ویژگی هایی که یک موسسه را از سایر موسسات متمایز می سازد پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته و حتی روز های تعطیل می باشد.


دارای نماد های اعتماد الکترونیکی

از دیگر ویژگی ها می توان به دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی اشاره کرد بهتر است موسسه ای را برای استخراج مقاله برگزینیند که ثبت شده باشد زیرا محرمانه بودن فایل پایان نامه بسیار مهم می باشد. در واقع در موسسات معتبر که سایت ثبت شده دارند فایل ارسالی پایان نامه فقط برای بررسی قیمت و استخراج مقاله می باشد و به جز این موارد هیچ کسی دسترسی به فایل ندارد و مشتری از بابت امنیت فایل خود می تواند مطمئن باشد.

ثبت سفارش استخراج مقاله

استخراج مقاله از پایان نامه امری بسیار اساسی می باشد از آنجایی که دانشجویان برای نگارش پایان نامه خود زمان زیادی گذاشته و سختی زیادی متحمل شده اند طبیعتا برایشان مهم است که دستاورد های خود را در سطح جهان انتشار دهند. شما عزیزان می توانید سفارش استخراج مقاله خود را ثبت نمایید و از محققان با تجربه سینا ترجمه در امر استخراج مقاله بهره مند شوید سپس بعد از استخراج اگر مایل باشید برای مجلات خارجی اقدام نمایید درخواست ترجمه و سپس پذیرش و چاپ را نمایید تا صفر تا صد کار شما به بهترین شکل انجام شود.

مراحل ثبت سفارش استخراج مقاله

اگر شما هم جزء افرادی هستید که نیاز به نوشتن مقاله از پایان نامه دارید می توانید با آگاهی از مراحل نوشتن مقاله از پایان نامه که قبلا به آن اشاره شد سفارش خود را با خیال راحت ثبت نمایید.

ثبت سفارش

ثبت سفارش و ارسال فایل پایان نامه و اطلاعات مورد نیاز برای محاسبه و اعلام قیمت نهایی

بررسی فایل

بررسی فایل پایان نامه توسط کارشناسان و برآورد اینکه چه تعداد مقاله قابل استخراج است

انجام استخراج

اعلام نتیجه به شما و دریافت تایید نهایی از جانب شما و شروع کار استخراج مقاله از پایان نامه

ارسال فایل

تایید نهایی مقالات توسط بازرسی و تحویل فایل های نهایی مقالات استخراج شده از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه

خدمات استخراج مقاله از پایان نامه در سینا ترجمه

یکی از بزرگ‌ترین مؤسسات فعال درزمینهٔ کارهای پژوهشی، سینا ترجمه می‌باشد. این موسسه با بهره‌گیری از نخبگان بزرگ مراکز آموزشی کشور، توانسته است در انواع خدمات پژوهشی حرف اول را بزند که ازجمله خدمات می‌توان به استخراج مقاله از پایان‌نامه کارشناسی ارشد و تهیه مقاله از رساله دکتری اشاره کرد. در حقیقت سینا ترجمه با بهره‌گیری از پژوهشگران و مترجمین نیتیو آماده استخراج مقاله از پایان‌نامه‌هایی است که به زبان‌های مختلف نوشته‌شده است. اگر پایان‌نامه شما به زبان فارسی یا غیرفارسی است و درخواست استخراج مقاله رادارید این نوید را به شما می‌دهیم که سینا ترجمه می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

راه های ارتباطی

راه های ارتباطی با ما

09149724522

04133250787

sina.pub@gmail.com

@pub.sina

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:سوالات متداول

جهت ثبت سفارش استخراج مقاله از پایان نامه می توانید از طریق سایت سینا ترجمه قسمت استخراج مقاله سفارش خود را ثبت نمایید تا توسط محققان مربوطه بررسی و عنوان ها را از طریق ایمیل تقدیم نماییم هر کدام مورد تایید بود تحت آن عنوان مقاله استخراج شود و یا می توانید برای ثبت سفارش و یا دریافت مشاوره با کارشناسان ما از طریق تماس، ایمیل و شبکه های مجازی ( واتساپ،تلگرام و اینستگرام) در ارتباط باشید.

مقالات استخراج شده از پایان نامه در سینا ترجمه قابلیت پذیرش در تمام مجلات معتبر داخلی و خارجی را دارا می باشد.

در سینا ترجمه زمان استخراج مقاله از پایان نامه3-4روز کاری می باشد.

بله سینا ترجمه با بهره گیری از متخصصان و نخبگان کشور خدمات استخراج مقاله از پایان نامه ارشد و رساله دکتری را با بهترین کیفیت ارائه می دهد.

سینا ترجمه با بهره گیری از پژوهشگران و محققان مختصص رشته استخراج مقاله از پایان نامه شما را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام استخراج مقاله چند روز زمان میبره؟
سلام و عرض ادب احتراما استخراج مقاله 3-4 روز زمان می برد. با تشکر
3 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام استخراج مقاله چند روز زمان میبره؟
3 ماه پیش

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام