سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش

کجا از پایان نامه زبان فرانسوی مقاله استخراج می کنند؟

انتشار : 10 مهر 1400
مطالعه : 6 دقیقه

در سال‌های اخیر به علت استقبال دانشجویان برای ادامه تحصیل در رشته های زبان فرانسه اهمیت استخراج مقاله از پایان نامه های فرانسوی بیشتر شده است. در حقیقت دانشجویان این رشته به دنبال جایی برای استخراج مقاله خود هستند. بنابراین در این مطلب سعی می کنیم آموزش دهیم که از کجا و چگونه می توانید از پایان نامه زبان فرانسوی خود مقاله استخراج کنید.

کجا از پایان نامه زبان فرانسوی مقاله استخراج می کنند؟

استخراج مقاله از پایان نامه زبان فرانسه

در حالی که اکثر پایان نامه های داخل کشور به زبان فارسی نوشته شده اند، اما در برخی مواقع رشته های خاص، مانند رشته مترجمی زبان فرانسوی، رشته زبان و ادبیات فرانسه یا رشته آموزش زبان، پایان نامه های خود را به زبان فرانسوی می نویسند که در چنین مواردی دانشجویانی که میخواهند از پایان نامه خود مقاله استخراج کنند، باید بدانند که در روش استخراج مقاله از پایان نامه فرانسوی، تغییر زبان، تفاوتی در روش استخراج مقاله ایجاد نمیکند و باید اول نشریه هدف خود را انتخاب کرده و سپس با توجه به محدودیت های نشریه، مقاله خود را استخراج کنند.ولی در برخی مواقع دانشجویان می خواهند از پایان نامه فارسی خود مقاله به زبان فرانسوی استخراج کنند که در چنین مواقعی حتما باید از پایان نامه فارسی خود، مقاله را به صورت فارسی استخراج کنند و بعد آن را به زبان فرانسوی ترجمه کرده و به چاپ برسانند در واقع با توجه به اینکه مقاله باید پس از استخراج، ترجمه تخصصی به فرانسه شود، توصیه میکنیم اگر توانایی ترجمه تخصصی ندارید، این کار را به مترجمان تخصصی و نیتیو فرانسه واگذار کنید تا با مشکل رو نشوید

استخراج مقاله زبان فرانسه

اهمیت تبدیل پایان نامه به مقاله فرانسه

اهمیت استخراج مقاله از پایان نامه فرانسوی از آنجا نشات می گیرد که بسیاری از رشته های تحصیلی و دانشگاه ها، برای گرفتنِ نمره ی کامل پایان نامه ،دانشجویان خود را ملزم به نوشتنِ مقاله و یا به عبارتی تبدیل پایان نامه به مقاله می کنند. همچنین از دیگر اهمیت های استخراج مقاله فرانسوی، میتوان به ضرورت نگارش یک یا چند مقاله برای دانشجویان زبان و ادبیات فرانسه که می خواهند در مقطع دکتری در دانشگاه های داخلی یا خارجی پذیرش بگیرند اشاره کرد.

مزایای چاپ مقاله از پایان نامه

چاپ مقاله فرانسوی مزایای زیاد برای دانشجویان می تواند داشته باشد که در زیر به تعدادی از این مزایا اشاره شده است:

با چاپ مقاله فرانسوی، میتوانید یافته های خود را بنام خودتان ثبت کنید.

با چاپ مقاله فرانسوی، میتوانید تعداد استناد به مقاله علمی منتشر شده را افزایش دهید.

با چاپ مقاله فرانسوی میتوانند رزومه خود را تقویت کرده، و دو نمره کامل پایان نامه را دریافت نمایید.

با چاپ مقاله فرانسوی می توانید امتیاز کامل مصاحبه دکتری را کسب نمایید

چاپ مقاله فرانسوی نشان دهنده تخصص نویسنده در حداقل یکی از شاخه های علمی است که باعث افزایش اعتماد به نفس او میشود

با چاپ مقاله فرانسوی میتوانید در مصاحبه استخدامی و پیدا کردن شغل مرتبط، از شانس بالاتری برخوردار باشید.

مراحل سابمیت مقاله استخراج شده از پایان نامه

بعد از اتمام استخراج مقاله یک پژوهشگر برای آنکه بتواند مقاله خود را در یک مجله معتبر به چاپ برساند، یکسری مراحل را باید پشت سر بگذارد که در زیر به آن ها اشاره شده است.

انتخاب مجله

انتخاب مجله مناسب

بعد از استخراج مقاله از پایان نامه اولین مرحله در پروسه چاپ مقاله انتخاب مجله می باشد. برای انتخاب درست مجله، ابتدا چند مجله ای که فکر میکنید به مقاله شما نزدیک است را انتخاب کرده، سپس به سایت مجلات و بخش اهداف آن ها رفته و به دقت اسکوپ مجلات را بررسی کنید و به هیچ عنوان تنها با خواندن عنوان مجله، تصمیم نگیرید. پس از مطالعه دقیقِ اهداف مجله ها و مقایسه آن با موضوع مقاله، در نهایت نشریه ای را انتخاب کنید که نزدیک ترین ارتباط موضوعی را با مقاله شما دارد.

ترجمه تخصصی

ترجمه تخصصی

یکی دیگر از بخش های مهم، مربوط به ترجمه مقاله است. برای ترجمه متن های عمومی، ایرادی ندارد از مترجمان عمومی استفاده کنیم، اما برای ترجمه مقالات و متون علمی، بدلیل داشتن کلمات و اصطلاحات خاص علمی، نیاز است که از مترجم متخصص مربوط به موضوع مقاله استفاده کنیم. به زبان ساده تر، اگر متن مقاله به زبان فرانسوی و مربوط به علوم پزشکی است، ترجمه آن را باید به یک پزشک که به زبان فرانسوی مسلط است بسپاریم و همچنین اگر متن مقاله به گروه مهندسی مربوط است، یک مهندس متخصص که به زبان فرانسوی تسط دارد آن را ترجمه کند.در واقع مقاله بدون داشتن ترجمه درست و تخصصی هیچ شانسی برای پذیرش نخواهد داشت.

فرمت بندی و سابمیت

فرمت بندی و سابمیت

هر مجله ای برای اینکه مقالات ارسالی را با نظم خاصی دریافت کند، یک فرمت و ساختار منحصر به فردی برای خود انتخاب کرده و نویسندگان را ملزم میکند قبل از ارسال مقاله، مقاله را به همان فرمت درآورند. این فرمت بندی را میتوان از بخش راهنمای نویسندگان نشریه دانلود کرد. فراموش نشود که انجام تمام موارد درخواستی مجله در این بخش الزامی است. پس از فرمت بندی میتوان بوسیله سیستم سابمیت مجله و از طریق کارتابل شخصی مقاله را بدست ادیتور رساند. اگر مجله فاقد سیستم سابمیت باشد باید بصورت مستقیم و از طریق ایمیل، مقاله به دست ادیتور برسد.

موسسه استخراج مقاله

چرا نوشتن مقاله از پایان نامه خود را به موسسات بسپاریم؟

نوشتن مقاله کاری تخصصی و پراهمیت است چراکه توانایی ما را در بیان موضوع و از آن مهم تر میزان تسلط ما را در حوزه تخصصی رشته تحصیلی مان به نمایش می گذارد. علاوه بر آن بخشی از این فرآیند به اصول و قواعد مقاله نویسی مربوط می شود که با آگاهی از نکات ضروری و تجربه کافی به نتیجه مطلوب می رسد. اما ممکن است بسیاری از دانشجویان و پژوهشگران در این بخش از ماجرا مهارت کافی و تجربه لازم را نداشته باشند. همچنین از آنجایی که نگارش مقاله امری زمانبر و مستلزم تمرکز و دقت فراوان است خیلی از محققان با وجود توانایی، به دلیل مشغله های تحصیلی و شغلی زمان کافی برای نوشتن مقاله از پایان نامه را ندارند. در اینجاست که نقش موسسات و کارشناسان آنها مشخص می شود. در چنین شرایطی ما می توانیم با انتخاب یک موسسه قابل اعتماد از مهارت، تخصص و تجربه کارشناسان آن بهره ببریم و به جای استرس و نگرانی، بدون دغدغه و با خیالی آسوده نوشتن مقاله از پایان نامه خود را به آنها بسپاریم و تا پایان این راه یعنی پذیرش و چاپ مقاله در یک مجله معتبر علمی از کمک و همراهی آنها برخوردار شویم.

مراحل کار استخراج مقاله از پایان نامه فرانسوی در موسسات

از آنجا که بهترین گزینه برای اینکه بتوانید مقالات خود را در کوتاه ترین زمان ممکن استخراج نمایید موسسات استخراج مقاله می باشد. در زیر مراحل ثبت سفارش استخراج مقاله در موسسات را برای شما باز گو خواهیم کرد تا بتوانید سفارش خود را بدون دغدغه ثبت نمایید.

ثبت سفارش و ارسال فایل پایان نامه و اطلاعات مورد نیاز برای محاسبه و اعلام هزینه

بررسی فایل پایان نامه توسط کارشناسان و برآورد اینکه چه تعداد مقاله قابل استخراج است.

اعلام نتیجه به شما و دریافت تایید نهایی از جانب شما برای شروع کار استخراج مقاله

تایید نهایی مقالات توسط بازرسی و تحویل فایل های نهایی مقالات استخراج شده از پایان نامه

مراحل استتخراج مقاله

خدمات استخراج مقاله

خدمات استخراج مقاله از پایان نامه فارسی، انگلیسی، فرانسه و سایر زبان ها

یکی از بزرگترین موسسات فعال در زمینه کارهای پژوهشی، موسسه پژوهشی سینا ترجمه می باشد. این موسسه با بهره گیری از نخبگان بزرگ مراکز آموزشی کشور، توانسته است در انواع خدمات پژوهشی حرف اول را بزند که از جمله خدمات می توان به استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد و تهیه مقاله از رساله دکتری اشاره کرد. در حقیقت سینا ترجمه با بهره گیری از پژوهشگران و مترجمین نیتیو آمده استخراج مقاله از پایان نامه هایی است که به زبان های مختلف نوشته شده است. اگر پایان نامه شما به زبانی غیر از زبان فارسی است و درخواست استخراج مقاله دارید یا میخواهید مقاله خود را به زبانی غیر از زبان فارسی، بصورت تخصصی و با کیفیت بالا ترجمه کنید، این نوید را به شما میدهیم که سینا ترجمه میتواند بهترین گزینه برای شما باشد.

جهت ثبت سفارش استخراج مقاله از پایان نامه روی لینک زیر کلیک نمایید.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:
سوالات متداول

زمان مورد نیاز برای پایان نامه های فارسی 2-1 روز می باشد.

در سینا ترجمه زمان استخراج مقاله از پایان نامه های غیر فارسی 4-3 روز می باشد.

در سینا ترجمه استخراج مقاله توسط محققان و نخبگان برتر کشور انجام می گیرد.

در سینا ترجمه استخراج مقاله از پایان نامه های ارشد و رساله دکتری با بالاترین کیفیت انجام می گیرد.در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
مطالب منتخب
مطالب جدید

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام
صفر تا صد چاپ مقاله در مجلات معتبر + ویدئو آموزشی
صفر تا صد چاپ مقاله در مجلات معتبر + ویدئو آموزشی