سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

مقاله آی اس آی IsI از پایان نامه

انتشار 12 تیر 1399
مطالعه 4 دقیقه

شما از طریق نوشتن مقاله ISI می توانید در هر مقطعی که باشید، برای خود امتیازات بسیاری را کسب کنید, که در این مطلب به بخشی از آنها اشاره کرده ایم.

مقاله آی اس آی IsI از پایان نامه

موسسه ISI

مؤسسه اطلاعات علمی یا ISI به انگلیسی (Institute for Scientific Informatio) مؤسسه ای با تمرکز بر علم سنجی و انتشارات علمی است که در سال ۱۹۶۰ توسط یوجین گارفیلد تأسیس شد. این مؤسسه توسط مؤسسه علمی تامسون در سال ۱۹۹۲ خریداری و به عنوان Thomson ISI شناخته شد و اکنون نیز با نام Thomson Scientific شناخته می شود.مؤسسه اطلاعات علمی بخشی از شرکت Thomson Reuters است.
موسسه ISI
دو نوع مجلات JCR که ایمپکت دار می باشند و یا مجلات ISI LISTED که بدون ایمکت می باشند را منتشر می کند. ثبت مقاله در مجلات JCR بسیار سخت می باشد این نوع مجلات اکثرا مقالات با بار علمی بالا و موضوعات ناب که در حد ارایه نظریه باشد را پذیرش می کنند و داوری بسیار سختی در مورد پذیرش مقالات دارند. مجلات ISI LISTED مجلات پولی می باشند وثبت مقاله در آن ها از طریق موسسه سینا تضمینی می باشد.

شما از طریق نوشتن مقاله ISI می توانید در هر مقطعی که باشید، برای خود امتیازات بسیاری را کسب کنید، از جمله مزایای اخذ پذیرش مقاله در مجلات ISI:

تصویر
 1. کسب امتیاز دو نمره پایان نامه برای دانشجویان کارشناسی ارشد
 2. کسب امتیاز در بخش پژوهشی رزومه علمی جهت مصاحبه دکتری
 3. کسب امتیاز جهت تقویت رزومه علمی و استخدام شغلی
 4. کسب امتیاز در جهت تقویت رزومه علمی، پذیرش و اپلای دانشگاه های خارجی
 5. پیش نیاز برای دفاع پایان نامه دکتری

بسیاری از دانشجویان بر این باورند که نگاشتن پایان نامه امری دشوار می باشد و آن ها در طی به پایان رساندن این امر زحمات زیادی را متحمل می شوند، و بعلت اینکه در طی نگارش پایان نامه خود از نظرات سنجیده و کارشناسی شده اساتید محترم استفاده شده اکثر پایا نامه ها دارای محتوای علمی خوبی می باشند و می توان مطالب ارزنده ای را درقالب مقاله از آن ها استخراج کرد. بنابراین دانشجویان می خواهند حداکثر استفاده را از پایان نامه خود ببرند، یکی از بهترین استفاده ها از پایان نامه استخراج مقاله ISI می باشد. بهتر است برای استخراج مقاله از پایان نامه به موسسه سینا مراجعه نمایید در این موسسه کارشناسان ما با مطالعه پایان نامه به شما خواهند گفت چند مقاله می توان از پایان نامه شما استخراج کرد.

نکات مهم در نوشتن مقاله

در امر نوشتن مقاله اگر نکاتی که حاصل تجربه چندین ساله موسسه سینا می باشد توجه کنید مقاله شما به احتمال زیاد پذیرش شود:

 1. عنوان مقاله، انتخابی شما بسیار مهم می باشد عنوان مقاله نباید دقیقا با عنوان پایان نامه یکی باشد، عنوان جذاب و در عین حال کوتاه باشد، عنوان طویل از سوی برخی مجلات ایراد گرفته می شود.عنوان مقاله باید دارای متغییر های اصلی باشد،عنوان را به گونه ای انتخاب کنید که بتواند محتوای کلی مقاله شما را در خود نشان دهد.
 2. چکیده مقاله نیز یکی از عناصر بسیار مهم در پذیرش مقاله شما می باشد،در چکیده خود حتما توضیح دهید پژوهش شما در رابطه با چه موضوعی می باشد از چه مدل و یا موادی برای پژوهش استفاده کرده اید، نمونه های گرفته شده برای پژوهش در چه زمانی گرفته شده اند. در مورد متغییر اصلی و متغییر های فرعی خود به صورت کوتاه توضیح دهید، چکیده اولین قسمتی است که توسط ادیتور مجلات خوانده می شود اگر نتوانید جذاب وخواندنی بنویسید شانس پذیرش خود را از دست خواهید داد، مهارت نوشتن خود را تقویت کنید واطلاعت بیشتری راجب اینکه در این قسمت چه چیزهایی باید بنویسید را افزایش دهید.واز مهم ترین اصول مربوط به چکیده نویسی بخشی است که توسط خود مجله مورد نظر تعیین می شود مثلا تعداد کلمات چکیده باید 150 کلمه ویا نوع فرمت بندی از سوی مجله تعین می شود پس قبل از نوشتن قسمت راهنمای نویسندگان مجله را بخوانید.
 3. مقدمه را کوتاه بنویسید ،عنوان را تکرار نکنید،یک الی دو جمله برای بیان انچه در مقاله می باشد اختصاص دهید و یک الی دو جمله در مورد اهمیت مقاله توضیح دهید وسپس جملاتی چند در مورد پیشینه مقاله بنویسید.
 4. نوشتن مواد و روش های پژوهش در این قسمت به خوبی نشان دهید از چه نمونه هایی استفاده کرده اید،در چه زمانی نمونه گرفته شده است اگر از نرم افزار خاصی برای پزوهش استفاده کرده اید حتما در این قسمت ذکر کنید وهمینطور به فرمول های شیمی وریاضی اگر نوشته اید بسیار دقیق بنویسید وتوضیحات کامل راجب ان ها بنویسد
 5. نتایج خود را به صورت کامل بیان وتوضیح دهید
 6. منابع یا همان رفرنس مقاله را دقیق بنویسید ومطابق با فرمت خواستاری مجله به نگارش در اورید.

در انتها حتما قبل از نوشتن به راهنمای نویسندگان مجله مراجعه نمایید،تا مقاله خود را طبق خواست ان ها فرمت بندی و نگارش کنید این قسمت بسیار مهم می باشد چون اگر مقاله شما طبق در خواست مجله مورد نظر نباشد ریجکت خواهد شد.

خدمات موسسه سینا

موسسه پژوهشی سینا مفتخر است با 5 سال سابقه رایزنی با مجلات بین المللی خارجی و داخلی، و با استفاده از افراد متخصص در تمامی حوزه ها می تواند مقالات پژوهشگران را در اسرع وقت می تواند از پایان نامه شما مقاله استخراج و به چاپ برساند، این موسسه همچنین در زمینه های ویرایش، چاپ کتاب و همچنین ترجمه تخصصی (ضمانت گارنتی دار) آماده ارائه خدمات خود به پژوهشگران محترم می باشد.

جهت تماس با موسسه سینا به ایمیل زیر مراجعه نمایید:

pub.sina@gmail.com

تلفن ثابت:

04133250787

تلفن همراه:

09149724522

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام