سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش
خدمات ما / وبلاگ / ترجمه تخصصی / تخفیف عید تا عید ترجمه ، استخراج مقاله و تبدیل پایان نامه به کتاب از عید قربان تا عید غدیرخم

تخفیف عید تا عید ترجمه ، استخراج مقاله و تبدیل پایان نامه به کتاب از عید قربان تا عید غدیرخم

انتشار : 28 تیر 1400
مطالعه : 3 دقیقه

ضمن تبریک پیشاپیش اعیاد مبارکه به اطلاع می رساند به مناسبت عید سعید قربان و عید سعید غدیر خم موسسه سینا تخفیفاتی برای ترجمه مقاله و کتاب، استخراج مقاله از پایان نامه و تبدیل پایان نامه به کتاب در بازه زمانی این دو عید فرخنده از 30تیر ماه تا 7 مرداد در نظر گرفته است.

تخفیف عید تا عید ترجمه ، استخراج مقاله و تبدیل پایان نامه به کتاب از عید قربان تا عید غدیرخم

موسسه سینا با سابقه بالغ بر 6 سال فعالیت در زمینه پژوهشی چاپ مقاله ، استخراج مقاله از پایان نامه ، ترجمه تخصصی و چاپ کتاب آماده خدمت رسانی با بیشترین تخفیفات در ایام قربان تا عید قدیر می باشد.

همان طور که می دانید بیشترین امتیازات پژوهشی برای تقویت رزومه علمی ارائه مقاله و چاپ آن در مجلات معتبر و چاپ کتاب به صورت تالیفی یا ترجمه ای میباشد. البته نگارش مقاله کار راحتی نیست و نیاز به زمان و دقت و تمرکز بالایی دارد که اکثر اساتید و دانشجویان با توجه به کمبود زمان فرصت نگارش مقاله را ندارند و در نتیجه این امتیاز پژوهشی را از دست می دهند.

یکی از خدمات موسسه سینا برای دانشجویان و پژوهشگران استخراج مقاله از پایان نامه میباشد. دانشجویان میتوانند پایان نامه دوران کارشناسی ارشد و یا دکتری خود را در با همکاری کارشناسان موسسه سینا تبدیل به چندین مقاله کنند و بتوانند با چاپ مقاله در مجلات معتبر امتیاز پژوهشی مقاله را اخذ نمایند.

همچنین موسسه سینا برای دانشجویانی که قصد چاپ کتاب تالیفی خود را دارند با تبدیل فرمت پایان نامه به کتاب ،برای چاپ کتاب تالیفی اقدام می نماید. از دیگر خدمات موسسه سینا برای تقویت رزومه معرفی کتاب جدید النشر خارجی و ترجمه و چاپ آن می باشد.

چند مقاله از یک پایان نامه قابل استخراج است؟

با توجه به حجم و موضوع پایان نامه است که تعداد مقالات مشخص می گردد. درحالت کلی 2 الی 3 مقاله از یک پایاننامه کارشناسی ارشد و دکتری قابل استخراج می باشد. برای بررسی تعداد مقالات قابل استخراج از پایان نامه خود میتوانید پایان نامه خود را به کارشناسان موسسه سینا ارسال بفرمایید تا بعد از بررسی توسط متخصص رشته تان از عناوین و تعداد مقالات قابل استخراج اطلاع پیدا نمایید.

آیا ترجمه ها به صورت تخصصی انجام میگیرند؟

ترجمه ها در موسسه سینا به دو صورت طلایی با بازبینی مجدد دارای گارانتی کیفی و نقره ای انجام میگیرد. هر دو ترجمه تخصص متخصصان رشته انجام میشوند ولی کیفیت ترجمه طلایی به علت سابقه بالای مترجمان بالاتر بوده و شامل گارانتی کیفی نیز می باشد که در صورت وجود هر ایرادی موسسه موظف می باشد به صورت رایگان نسبت به اصلاح اقدام نماید.

به علت نیاز دانشجویان و اساتید به ترجمه مقالات علمی خود برای ارسال به مجله و یا ترجمه کتاب خارجی برای رزومه علمی خود، موسسه سینا تخفیفات ویژه ای برای ترجمه طلایی در نظر گرفته است.

تبدیل پایان نامه به کتاب چه امتیازی دارد؟

شاید بسیاری از دانشجویان و محققان از امتیاز تبدیل پایان نامه به کتاب اطلاع نداشته باشند، باید بگوییم که تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن برای تقویت رزومه و همچنین برای مصاحبه دکتری از امتیاز آورترین موارد به شمار می رود. شما با تبدیل فرمت پایان نامه خود به کتاب و سپس چاپ آن میتوانید 4 امتیاز از امتیازات پژوهشی را در مصاحبه دکتری کسب نمایید.

تخفیفات به چه صورتی است؟

ترجمه تخصصی در این ایام مبارکه بین 15 تا 23 درصد شامل تخفیف می باشد. همین طور هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب به 400 هزار تومان کاهش پیدا کرده است. و هزینه استخراج به صورت پله ای اعمال می گردد بدین صورت که استخراج یک مقاله 325.000 تومان و دو مقاله 630.000 تومان می باشد.

شایان ذکر می باشد تخفیفات ترجمه برای متون پرحجم همچون کتاب ها تخفیف بسیار مناسبی می باشد و هیچ محدودیتی جهت استفاده از این تخفیف در این بازه ی زمانی وجود ندارد.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
مطالب منتخب سردبیر
مطالب پیشنهاد شده
مطالب محبوب
مطالب ویژه
جدیدترین مطالب

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام