سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش
خدمات ما / وبلاگ / ترجمه تخصصی / ترجمه تخصصی مقاله

ترجمه تخصصی مقاله

انتشار : 25 شهریور 1400
مطالعه : 2 دقیقه

ترجمه مقاله در زمان ارسال مقالات به مجلات بین المللی الزامی می باشد. به علت داوری حساس مجلات خارجی باید ترجمه مقاله کاملا تخصصی و حرفه ای انجام شود تا به علت کیفیت ترجمه مقاله ریجکت نشود.

ترجمه تخصصی مقاله

خدمات ترجمه تخصصی مقاله

وقتی نوبت به نوشتن یک مقاله علمی می رسد باید مهارت، تخصص و دانش عمیقی در مورد موضوع مقاله داشته باشید. انجام تحقیق و نگارش مقاله یک پروسه زمانبر می باشد ولی چیزی که منجر به ریجکت مقاله می شود ترجمه ضعیف آن و استفاده از کلمات نادرست می باشد. اگر شما نیز تصمیم گرفته اید که مقاله ای بنویسید و به دنبال پیدا کردن موضوعی جذاب برای مقاله تان هستید، با تعداد زیادی مطلب مرتبط با مقاله تان مواجه خواهید شد. ولی اگر این مقالات را به دقت مطالعه کنید خواهید یافت که دارای ایرادات گرامری و ادبی بیشماری هستند.

در موسسه سینا، مرکز ترجمه تخصصی، خدمات ترجمه مقاله با کیفیت بالا و دارای گارانتی کیفی در 120 زبان زنده دنیا انجام میشود. به راحتی میتوانید فایل خود را از طریق ثبت سفارش در پایین همین صفحه و به ایمیل موسسه سینا ارسال بفرمایید تا زمان و هزینه انجام کار به اطلاع شما رسانده شود. موسسه سینا پیشروترین مرکز ترجمه مقالات علمی در تمامی گرایش ها است و خدمات متنوعی مانند ترجمه مقالات و کتاب تخصصی، ویرایش ادبی و گرامری و رفع سرقت ادبی مقاله و پلاجیاریسم را ارائه میدهد.

ترجمه مقاله آنلاین

ترجمه تخصصی مقاله
همانطور که میدانید تعداد سایت های ترجمه آنلاین زیادی وجود دارند ولی این سایت ها قابل اعتماد نیستند و ترجمه های غیر تخصصی و غیر حرفه ای ارائه می دهند. بعضی از این سایت های ترجمه آنلاین میتوانند مقاله شما را ذخیره کنند و در جاهای دیگری نشر دهند. مسلما شما نمیخواهید اصالت مقله تان از بین برود و از مقاله شما سوءاستفاده شود.در موسسه سینا، تمام اطلاعات شما به صورت کاملا محرمانه باقی می ماند و اصالت آن محافظت شود.

از لحظه ای مقاله خود را برای ترجمه ارسال می فرمایید، شما را از تمام امور مطلع میکنیم . متخصصان ارتباط با مشتری ما تمام ساعات شبانه روز در دسترس هستند تا به سوالات شما در مورد سفارشتان پاسخ دهند.

موسسه ترجمه مقاله تخصصی

ترجمه تخصصی مقاله
موسسه سینا مفتخر است که رضایت تمامی مشتریان خود را بابت خدمات ترجمه مقاله دریافت کرده است و هر روز در تلاش هست رضایت تعداد بیشتری مشتری را کسب نماید. اگر نگارش مقاله خود را به پایان رسانده اید و به دنبال متخصصانی هستید که آن را به زبان دیگری ترجمه کنند ، دیگر جستجو نکنید! امروز با ما تماس بگیرید تا پاسخ سوالات خود را در مورد خدمات ترجمه مقاله و قیمت ها پیدا کنید.

هنگامی که مقاله خود را برای ما ارسال کنید، مقاله تان را به مترجم مقاله متخصصمان واگذار می کنیم. در موسسه سینا ، هر مترجم قبل از شروع به همکاری در زمینه ترجمه مقاله ، باید چندین آزمون ترجمه را پشت سر بگذراند ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که مقاله شما توسط فرد خبره ای ترجمه می شود. علاوه بر این ، یک تیم ویرایش اختصاصی نیز در موسسه سینا حضور دارد تا هر مقاله ترجمه شده را از نظر دستور زبان و سبک قبل از اینکه ترجمه به شما تحویل داده شود، بررسی نماید.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
مطالب منتخب سردبیر
مطالب پیشنهاد شده
مطالب محبوب
مطالب ویژه
جدیدترین مطالب

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام