سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش

لیست مجلات JCR علوم پایه 2021

انتشار : 12 دی 1400
مطالعه : 4 دقیقه

در این مطلب لیست مجلات JCR علوم پایه 2021 به صورت تفکیک شده براساس رشته برای شما عزیزان آورده شده است تا شما بتوانید تنها با یک کلیک تمامی مجلات را دانلود نمایید. و بعد از بررسی هر کدام با ما در ارتباط باشید تا روند پذیرش و چاپ شما را تسریع نماییم.

لیست مجلات JCR علوم پایه 2021

لیست تفکیک شده مجلات علوم پایه ISI - SCIENCE CITATION INDEX

دانلود لیست مجلات علوم گیاهی ISI

دانلود لیست مجلات انفورماتیک پزشکیISI

دانلود لیست مجلات تحقیقات عملیات و علوم مدیریت

دانلود لیست مجلات جانورشناسیISI

دانلود لیست مجلات چشم پزشکی ISI

دانلود لیست مجلات حفظ تنوع زیستی ISI

دانلود لیست مجلات روباتیک ISI

دانلود لیست مجلات شنودشناسی و آسیب شناسی گفتار زبان ISI

دانلود لیست مجلات عصب شناسی ISI

دانلود لیست مجلات علوم چندرشته ای ISI

دانلود لیست مجلات مهندسی، نفت ISI

دانلود مجلات بلورشناسی ISI

دانلود مجلات زیست شناسی ISI

دانلود مجلات شیمی کاربردی ISI

دانلود مجلات صوت شناسی ISI

دانلود مجلات علوم رفتاری ISI

دانلود مجلات مخابرات ISI

دانلود مجلات مهندسی هوافضا ISI

برای دانلود لیست مجلات ISI انرژی،لیست مجلات ISI شیمی میان رشته ای،لیست مجلات ISI مهندسی متالوژی،لیست مجلات ISI الکتروشیمی،لیست مجلات ISI انگل شناسی،لیست مجلات ISI بیولوژی سلولی،لیست مجلات ISI پزشکی تلفیقی و تکمیلی،لیست مجلات ISI پزشکی گوش و حلق و بینی،لیست مجلات ISI پوست،لیست مجلات ISI تصویرسازی و تکنولوژی عکاسی،لیست مجلات ISI تکنولوژی آزمایشگاهی پزشکی،لیست مجلات ISI تکنولوژی ساخت و بنا،لیست مجلات ISI توانبخشی،لیست مجلات ISI تومورشناسی،لیست مجلات ISI جراحی،لیست مجلات ISI روانشناسی،لیست مجلات ISI روانکاوی،لیست مجلات ISI ریاضیات،لیست مجلات ISI زمین شناسی،لیست مجلات ISI زمین شیمی و ژئوفیزیک،لیست مجلات ISI ژنتیک و وراثت،لیست مجلات ISI سیستم تنفسی،لیست مجلات ISI سیستم های کنترل و اتوماسیون،لیست مجلات ISI علم مواد،لیست مجلات ISI علوم زمین، چندرشته ای،لیست مجلات ISI علوم و خدمات مراقبت های بهداشتی،لیست مجلات ISI فیزیک زیستی،لیست مجلات ISI فیزیولوژی،لیست مجلات ISI کامپیوتر سایبرنتیک،لیست مجلات ISI کشاورزی،لیست مجلات ISI مکانیک،لیست مجلات ISI مهندسی بین رشته ای،لیست مجلات ISI مهندسی عمران،لیست مجلات ISI میکروبیولوژی، لیست مجلات ISI نورشناسی، لیست مجلات ISI هماتولوژی، لیست مجلات ISI هوش بری، لیست مجلات بیوتکنولوژی و میکروب شناسی کاربردی روی لینک زیر کلیک نمایید.

مسیر خدماتی سینا ترجمه در چاپ مقالات علمی

مراحل چاپ مقاله

در سینا ترجمه خدمات مختلفی در بخش چاپ مقالات علمی ISI ارائه می گردد. در این صفحه می توانید توضیحات مربوط به هر خدمات را مطالعه نمایید و سپس مقاله خود را به متخصصان و محققان سینا ترجمه ارسال نمایید.نوع و نحوه خدمات ارائه شده در بخش چاپ مقالات علمی ISI به نوع درخواست پژوهشگران بستگی دارد. شما پژوهشگران عزیز می توانید مجموعه‌ی خدمات، و یا هر یک از خدمات را بصورت جداگانه درخواست نمایید.

استخراج مقاله از پایان نامه

بسیاری از پژوهشگران با صرف زمان و هزینه زیاد پایان نامه بسیار خوبی تهیه می کنند اما به دلیل عدم آشنایی با فنون استخراج یا نگارش مقاله موفق به تبدیل کردن آن به مقاله استاندارد نمی شوند به همین دلیل مقالات آنان پس از سابمیت به سرعت ریجکت می گردد. ولی ما در سینا ترجمه به همراه متخصصین با تجربه آماده ایم تا از پایان نامه شما مقالات با کیفیت استخراج کنیم تا در مجلات معتبر چاپ شوند.

ترجمه تخصصی مقالات

  • در سینا ترجمه، ترجمه مقالات علمی توسط متخصصان و مترجمان مختص هر رشته انجام می گیرد.

  • در سینا ترجمه تمامی ترجمه های انجام گرفته شده دارای گارانتی مادام العمر می باشد.

  • ترجمه های انجام شده در سینا ترجمه نیاز به تصحیح و ویرایش انگلیسی ندارند.

  • در سینا ترجمه کلیه مقالات طی 5-4 روز ترجمه می شوند.

ویرایش تخصصی مقالات

  • درصورتیکه مقالات علمی توسط مراکز غیر تخصصی ترجمه شوند به ویرایش انگلیسی نیاز پیدا می کنند. ویرایش این مقالات و همچنین مقالاتی که بدلیل ضعف نگارش انگلیسی از مجلات رد می شوند در سینا ترجمه انجام می شود.

  • ویرایش کلیه مقالات توسط متخصص مرتبط با رشته (دارای مدرک دکتری و عضو هیات علمی) انجام می شود.

  • در سینا ترجمه تمامی ویرایش های انجام شده دارای گارانتی می باشد.

  • کلیه مقالات طی 5-4 روز ویرایش می شوند.

لیست مجلات علمی

سینا ترجمه به تمامی پایگاه های علمی دسترسی دارد و بدون محدودیت می تواند تمامی اطلاعات لازم در مورد مجلات علمی را جمع آوری نماید. در قسمت بالا لیست مجلات ارائه شده است، در این بخش می توانید تمامی مجلات علمی را به صورت دسته بندی شده، مشاهده و دانلود نمایید. توجه داشته باشید که کلیه مجلات علمی معرفی شده، مورد تایید سینا ترجمه می باشد.در صورتیکه نام رشته شما در این صفحه وجود نداشته باشد با سینا ترجمه از طریق واتساپ و یا ایمیل در تماس باشید تا به صورت رایگان لیست مورد نظر خدمت شما ارسال گردد.

فرمت بندی مقاله

زمانی که قصد دارید مقاله‌ای را برای یک ژورنال ارسال کنید، باید فرمت ژورنال موردنظرتان را رعایت کنید. یعنی بدانید که قرار است ظاهر و ترتیب گذاشتن بخش‌های مختلف اثرتان در مقاله از چه اصول و شکلی پیروی کند که این مورد از ضروریات پذیرش به حساب می آید. که در این راستا سینا ترجمه با تیمی متخصص و کاربلد و با چندین سال سابقه درخشان آماده ارائه خدمات فرمت بندی مقاله در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت است.

ارسال مقاله و پذیرش و چاپ

خدمات ارسال مقاله علمی یکی از مهمترین خدمات سینا ترجمه می باشد. که این خدمات دارای دو زیر مجموعه می باشد که در زیر به آن ها اشاره شده است:
1- ارسال مقاله به مجله ای که توسط پژوهشگر انتخاب شده است. در این خدمات؛ تنظیم فرمت مقاله، انجام ثبت نام و پیگیری های لازم تا دریافت پاسخ نهایی از سوی مجله برعهده موسسه و متخصصان سینا ترجمه می باشد.
2- ارسال مقاله به مجله ای که توسط سینا ترجمه معرفی شده است. در این خدمات؛ معرفی مجله، تنظیم فرمت مقاله به فرمت مجله و انجام ثبت نام و پیگیری های لازم تا دریافت پاسخ نهایی از سوی مجله برعهده موسسه سینا ترجمه خواهد بود.

خدمات چاپ مقاله در سینا ترجمه

ثبت سفارش پذیرش و چاپ مقاله در سینا ترجمه

شما می توانید برای هر یک از خدمات استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه تخصصی مقاله، ویرایش تخصصی مقاله، دریافت لیست مجلات مرتبط با رشته، فرمت بندی مقاله و ارسال مقاله و پذیرش و چاپ از طریق لینک های زیر اقدام نمایید و یا از طریق شماره تماس و یا ایمیل و یا شبکه های مجازی (واتساپ، اینستاگرام و تلگرام ) با ما در ارتباط باشید.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:
سوالات متداول

بله، مجلات زیادی هستند که در JCR ثبت شده اند اما ایمپکت فکتور آنها صفر است و یا هیچ ایمپکت فکتوری برای آنها ثبت نشده است.

اکثرا مجلات JCR رایگان می باشد.ولی مجلاتی هم داریم که بابت چاپ هزینه درخواست می کنند.

شما کافی است رشته تحصیلی و یا موضوع مقاله خود را از طریق واتساپ و یا ایمیل ارسال بفرمایید تا مجلات مرتبط را در کمترین زمان برایتان تقدیم کنیم. و هر مجله مورد تایید بود اقدامات لازم جهت ارسال و چاپ را انجام دهیم.در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
مطالب منتخب
مطالب جدید

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام
صفر تا صد چاپ مقاله در مجلات معتبر + ویدئو آموزشی
صفر تا صد چاپ مقاله در مجلات معتبر + ویدئو آموزشی