سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

امتیاز پذیرش و چاپ مقاله انگلیسی

انتشار 21 آبان 1399
مطالعه 2 دقیقه

چرا باید مقاله را به انگلیسی به چاپ برسانیم؟ پذیرش انگلیسی مقاله چه امتیازاتی دارد؟ برای پاسخ به این سوالات باید بدانید زبان بین المللی در حال حاضر زبان انگلیسی می باشد، مجلات معتبر بین المللی اعم از ای اس ای و اسکوپوس مقاله شما را به زبان انگلیسی پذیرش و چاپ میکنند.

امتیاز پذیرش و چاپ مقاله انگلیسی

اکسپت مقاله چیست؟

با توجه به اینکه بیشتر مقالات توسط افراد فعال و صاحب نظر در حوزه های علمی نگاشته شده اند، حاوی مطالبی ارزشمند می باشند که ارزش نشر و ارائه به جهان علمی را دارند تا گامی برای مطالعات آتی باشند. مقاله بعد از ارسال به مجله و طی کردن پروسه داوری، در صورتی که مورد تایید داوران مجله باشد ، مورد پذیرش و یا همان اکسپت واقع می شود.

مزایای چاپ مقاله به انگلیسی :

  • اگر شما مقاله خود را به زبان انگلیسی بنویسید، قطعا در سطح بین الملل بیشتر دیده خواهید شد، در نتیجه فرصت های ناب و بیشتری برای خود فراهم خواهید ساخت.
  • اگر مقاله را به انگلیسی بنویسید و در مجلات بین المللی خارجی پذیرش بگیرید، این یعنی ممکن است به مقاله شما استناد های بیشتری شود و هر چه بیشتر به مقاله شما استناد شود، شما بعنوان صاحب نظر در جهان شناخته خواهید شد.
  • با چاپ مقاله خود در مجلات معتبر بین المللی میتوانید بورسیه تحصیلی برای بهترین و برترین دانشگاه های جهان بگیرید، و شرایط مناسبی را برای خود رقم بزنید.
  • با پذیرش از مجلات معتبر میتوانید شرایط شغلی خود را در خارج از کشور بهبود ببخشید ودر کل شرایط زندگی خود را ارتقاء دهید.
  • چاپ مقاله به انگلیسی برای کسب امتیاز دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد ودکتری الزامی می باشد.
  • چاپ مقاله انگلیسی برای مصاحبه دکتری تاثیر مثبت و دارای نمره می باشد
  • پذیرش و چاپ مقاله در مجلات ISI در مصاحبه استخدامی دولت، حائز اهمیت می باشد.
  • چاپ انگلیسی مقاله افزایش حقوق و مزایای شغلی برای شاغلین دولتی را در پی دارد.
  • دانشجویان و اساتید با چاپ مقاله خود در مجلات معتبر خارجی میتوانند امتیاز عضویت در بنیاد ملی نخبگان را کسب نمایند.
  • چاپ مقاله ISI افزایش رتبه علمی اساتید دانشگاه و مدیران دولتی را سبب می شود.

ترجمه حرفه ای مقاله به انگلیسی

تمامی مجلات بین المللی تمام مقالات خود را به زبان انگلیسی پذیرش و به چاپ می رساند و شما به هر زبان دیگری غیر از انگلیسی نوشته باشید مقاله شما به هیچ عنوان در ژورنال های معتبر بین المللی پذیرش نخواهند شد ،شما می بایست مقاله را به یک مترجم متخصص در حوزه ی علمی خود واگذار کنید تا به صورت کاملا تخصصی وحرفه ای ترجمه شود، تا بتوانید یکی از مراحل پذیرش مقاله در مجلات بین المللی را طی کرده باشید.

موسسه پژوهشی سینا با بیش از 5 سال سابقه فعالیت، می تواند بهترین انتخاب برای شما پژوهشگران در رابطه با پذیرش، چاپ و ترجمه (گارانتی دار) مقاله باشد. موسسه سینا با استخراج و آماده سازی مقاله از پایان نامه و ترجمه تخصصی به صورت طلایی و ارسال به مجلات با اخذ پذیرش و چاپ تضمینی ،آماده ارائه خدمات 24 ساعته می باشد.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام