سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

سایت استخراج مقاله از پایان نامه

انتشار 9 فروردین 1399
مطالعه 4 دقیقه

مقالات استخراج شده از پروژههای پایان نامه ارشد و دکترا در واقع معیاری برای ارزیابی کیفیت کار پژوهشی دانشجو در دوران تحصیلات تکمیلی به شمار میروند. اینکار برخلاف تصور بسیاری از افراد خلاصه سازی و یا تهیه چکیده از پایان نامه نیست. بلکه یک فرایند تخصصی است که نیاز به دانش آکادمیک در مورد نحوه ی نگارش مقاله دارد.

سایت استخراج مقاله از پایان نامه

 

مقالات استخراج شده از پروژه های پایان نامه ارشد و دکترا در واقع معیاری برای ارزیابی کیفیت کار پژوهشی دانشجو در دوران تحصیلات تکمیلی به شمار میروند. اینکار برخلاف تصور بسیاری از افراد خلاصه سازی و یا تهیه چکیده از پایان نامه نیست. بلکه یک فرایند تخصصی است که نیاز به دانش آکادمیک در مورد نحوه ی نگارش مقاله دارد. پایان نامه هایی که امکان استخراج یک یا دو مقاله از آنها وجود دارد، غالبا پایان نامه های با کیفیتی محسوب می شوند. به طور کلی نوع و تعداد مقالات استخراج شده با کیفیت و محتوای پایان نامه ارتباط مستقیم دارد. پایان نامه هایی که از نظر ادبیات موضوعی و تحلیل های آماری قوی باشند امکان استخراج بیش از یک مقاله را خواهند داشت.

نکته دیگر حائز اهمیت اینست که امکان ردگیری موارد سرقت علمی یا ادبی از پایان نامه ها کاری دشوار است. البته برای پرهیز از چنین کجروی هایی نرم افزارهای متنوعی در دسترس قرار گرفته اند، اما عاقلانه است که دانشجویان و پژوهشگران دستاوردهای علمی پژوهشی خود را در قالب مقالات استخراج شده از پایان نامه در نشریات معتبر منتشر کنند تا پژوهش آنها در چرخه تولید و انتشار دانش قرار گیرد و دیگر پژوهشگران به راحتی بتوانند به شکل قانونی از نتایج مطالعات آنها در کارهای پژوهشی خود استفاده کنند. اما با همه این اوصاف، استخراج یک مقاله مناسب از پایان نامه که حجم انبوهی از اطلاعات را در خود دارد، کاری دشوار است و نیازمند مهارت بسیار در مقاله نویسی است و بسته به موضوع پایان نامه و محتوای درونی مطالب آن پیچیدگی های خاص خود را دارد. بارها مشاهده شده است که دانشجویان علی رغم اینکه پایان نامه و موضوع بسیار خوب و با کیفیتی را کار کرده‌اند، اما در کار استخراج مقاله از پایان نامه بسیار ضعیف عمل نموده‌اند. به همین جهت نیاز است تا در این زمینه از تجارب افراد خبره استفاده کنند تا اینکار به نحو مطلوبی انجام گیرد.

در این راستا موسسه سینا از زمان آغاز فعالیت خود در حوزه امور پژوهشی، بخش ویژه ای را به استخراج مقاله از پایان نامه اختصاص داده و خدمات ویژه ای برای دانشجویان و محققین عزیز ارائه میکند. در این بخش، اساتید و کارشناسان مجربی که سالها در این زمینه فعالیت و تجربه دارند، فرایند استخراج را در کمترین زمان ممکن و کاملا بی نقص انجام میدهند و پس از تایید شما محقق عزیز، مقاله وارد پروسه ارسال به مجله برای دریافت اکسپت میشود. لذا توصیه میکنیم پس از نگارش و تدوین پایان نامه های خود، از مزیتهای استخراج مقاله غافل نشده و برای تسریع در اینکار، آنرا به به ما بسپارید.

بسیاری از دانشجویان بر اساس نیازهای تحصیلی و یا کیفیت پایان نامه خود اقدام به استخراج مقاله می کنند. این مقالات از نظر نوع و کیفیت ژورنال ها بصورت کنفرانسی، همایشی، علمی و ترویجی، پژوهشی، و ISI دسته بندی می شوند. پایان نامه ای که بصورت تخصصی و علمی نگارش شده باشد، حجم بسیار زیادی از اطلاعات اعم از پیشینه تحقیق، منابع به روز، تجارب علمی و آزمایشگاهی بسیار مهم، داده های گردآوری شده دست اول و تحلیل های موضوعی بسیار دقیق را در خود جای خواهد داد. یک فرد با تجربه با تسلط بر اصول و قواعد نگارش مقالات علمی می تواند این اطلاعات با ارزش را براحتی تبدیل به یک یا چند مقاله با کیفیت کند. یکی از مزایای ارزشمند استخراج و چاپ مقاله در مجلات معتبر، دریافت اپلای و پذیرش تحصیلی از دانشگاه های خارج از کشور برای دانشجویان است. در واقع چاپ مقاله موجب تقویت رزومه دانشجو شده و شانس وی را برای پذیرش تحصیلی بالاتر خواهد برد. چرا که دانشجویان کارشناسی ارشد برای اخذ 2 نمره پایان نامه خود و همچنین دانشجویان مقطع دکتری به نگارش مقاله و اخذ پذیرش برای آن جهت اخذ مجوز دفاع و فارغ التحصیلی نیاز دارند.

پس از انجام پروسه استخراج توسط کارشناسان موسسه در صورتی که تصمیم به ارسال مقاله به یکی از مجلات خارجی را داشته باشید، نیاز به ترجمه تخصصی مقاله وجود خواهد داشت که یکی از مهمترین بخش های نگارش مقاله می باشد. زیرا علت ریجکت بسیاری از مقالات ضعف در ترجمه مقاله می باشد. از این رو فرایند ترجمه در موسسه سینا توسط گروه تخصصی ترجمه بصورت نیتیو انجام میگیرد. سپس اقدام به سابمیت و اخذ پذیرش مقاله از مجله انتخابی شما میشود و در نهایت چاپ تضمینی مقاله با انجام پیگیری های لازم از سوی موسسه صورت میپذیرد. برای بهره مندی از تمام این خدمات کافیست بصورت آنلاین یا از طریق تماس با ما در ارتباط باشید. 

بیشتر بخوانید:

نمونه مقاله استخراج شده از پایان نامه

چاپ مقاله isi از پایان نامه

هزینه استخراج مقاله از پایان نامه

مراحل استخراج مقاله از پایان نامه

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام