سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

راهنمای استخراج مقاله از پایان نامه

انتشار 6 فروردین 1399
مطالعه 3 دقیقه

اگرچه نگارش مقاله یکی از راههای کسب امتیازات پژوهشی در مقاطع و شرایط مختلف است و اغلب افراد به همین دلیل گرایش به این امر دارند، اما به سبب زمانبر بودن پروسه تحقیق و مطالعه برای نگارش مقاله، برای افرادی که فاکتور زمان برای آنها اهمیت دوچندان دارد، استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد و یا تز دکتری درواقع بهترین روش میباشد.

راهنمای استخراج مقاله از پایان نامه

اگرچه نگارش مقاله یکی از راههای کسب امتیازات پژوهشی در مقاطع و شرایط مختلف است و اغلب افراد به همین دلیل گرایش به این امر دارند، اما به سبب زمانبر بودن پروسه تحقیق و مطالعه برای نگارش مقاله، برای افرادی که فاکتور زمان برای آنها اهمیت دوچندان دارد، استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد و یا تز دکتری درواقع بهترین روش میباشد. با این وجود بسیاری از افراد از وجود چنین امکانی مطلع نبوده و یا اطلاعات کافی درباره آن ندارند به همین دلیل ما بر آن شدیم در این گفتار از استخراج مقاله برای شما سخن بگوییم. هرچند خدمات کاملی در این حوزه در موسسه سینا به دانشجویان و محققین عزیز ارائه میشود تا دغدغه ای در این خصوص نداشته باشند. اما داشتن اطلاعات کامل در خصوص استخراج مقاله بدون شک برای مخاطبین ما بسیار کمک کننده خواهد بود بویژه برای کسانی که برای نخستین بار تصمیم به استخراج مقاله از پایان نامه خود میگیرند.

مراحل تبدیل پایان نامه به مقاله

پایان نامه برحسب حجم محتوا، ساختار مطالب و میزان پرداختن به هر بخش از محتوا قابلیت استخراج دو یا حتی سه مقاله را نیز میتواند داشته باشد. در اولین مرحله، متخصصان این امر در موسسه سینا، فایل پایان نامه دریافتی از جانب شما را مورد مطالعه و بررسی قرار داده و در خصوص تعداد مقالات قابل استخراج از پایان نامه را به شما اطلاع میدهند. سپس شروع کار استخراج طبق تصمیم شما کلید میخورد. 

برای شروع بایستی یک عنوان مناسب، کوتاه و جذاب برای مقاله انتخاب گردد. این انتخاب باید با در نظر گرفتن محتوای پایان نامه انجام بگیرد. کارشناس مسئول استخراج مقاله از پایان نامه شما چند عنوان با در نظر گرفتن فاکتورهای لازم به شما پیشنهاد میدهد و در نهایت عنوان انتخابی شما در مقاله قرار داده میشود. سپس بخشهای مختلف پایان نامه اعم از چکیده و واژه های کلیدی بعنوان اولین بخش مقاله، مقدمه، محتوای اصلی، بخش نتیجه گیری و رفرنس طبق اصول و قواعد مقاله نویسی تنظیم و نگارش میشود. تفاوت استخراج مقاله با نگارش مقاله در این است که متن و محتوای مقاله باید از متن و محتوای پایان نامه انتخاب شود. در مرحله پایانی در صورت نیاز به ترجمه و ویرایش، مقاله توسط مترجمین و ویراستاران حرفه ای موسسه ترجمه و فرمت بندی میشود. پس از آن نوبت به مهمترین مرحله کار یعنی ارسال مقاله به یک مجله معتبر و متناسب با حوزه موضوعی آن میرسد. در این بخش از کار، لیست مجلات مرتبط با موضوع مقاله پس از بررسی اعتبار آنها در اختیار شما قرار میگیرد تا با انتخاب مجله از سوی شما کار سابمیت مقاله انجام گیرد. پس از سابمیت مقاله وارد مرحله داوری شده و موسسه پیگیری های لازم برای  اکسپت مقاله را انجام میدهد تا در نهایت مقاله شما به مرحله چاپ در ژورنال مورد نظر برسد. 

چند نکته قابل ذکر در خصوص استخراج مقاله از پایان نامه در موسسه سینا:

  •  در صورت عدم تحویل سفارش استخراج مقاله از پایان نامه در زمان مورد نظر، کل هزینه دریافتی از متقاضی عودت داده خواهد شد.
  •  فایل ترجمه مقالات استخراج شده از پایان نامه به همراه فایل اصل مقاله استخراج شده به متقاضی ارائه خواهد شد.
  • ترجمه مقالات استخراج شده از پایان نامه توسط اساتید زبان بصورت تخصصی و Native انجام خواهد شد.
  • در ترجمه مقالات مستخرج از پایان نامه از اصطلاحات تخصصی مربوط به هر رشته استفاده خواهد شد.

در موسسه سینا خدمات استخراج مقاله از پایان نامه برای تمام رشته های تحصیلی (فنی، پزشکی، علوم انسانی، هنر، مهندسی، علوم پایه و...) قابل انجام است. پس در هر رشته ای که هستید کافیست نام رشته و پایان نامه دوره کارشناسی ارشد خود را برای کارشناسان مستقر در بخش استخراج، ارسال کنید تا امور مربوط به آن بدون فوت وقت و با بهترین کیفیت انجام گیرد. لازم به ذکر است تمام مجلات معرفی شده از سوی موسسه برای چاپ مقاله در لیست مجلات معتبر داخلی و خارجی و مورد تایید وزارت علوم و بهداشت و دانشگاه آزاد میباشد. برای ثبت سفارش در زمینه استخراج مقاله و سایر امور پژوهشی خود بوسیله راههای ارتباطی زیر اقدام کنید:

از طریق وب سایت موسسه و به صورت آنلاین 

از طریق آدرس ایمیل: pub.sina@gmail.com

از طریق شماره تماس: 09149724522

بیشتر بخوانید:

آموزش استخراج مقاله از پایان نامه

چاپ مقاله isi از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه چقدر زمان میبرد؟

چند مقاله از یک پایان نامه استخراج می شود؟

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام