سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش

اکسپت مقاله ارزان

انتشار : 4 فروردین 1399
مطالعه : 4 دقیقه

دسته ای از مجلات معتبر علمی هستند که برای چاپ مقالات هزینه ای از نویسندگان دریافت نمیکنند که اتفاقا در محافل علمی مقبولیت بیشتری نیز دارند. چرا که اکسپت و چاپ مقاله در این مجلات به دلیل بالا بودن تقاضا، نرخ پایینی داشته و صرفا مقالاتی پذیرش میشوند که حول موضوعاتی ناب و بکر پژوهش و نگارش شده باشند.

اکسپت مقاله ارزان

دسته ای از مجلات معتبر علمی هستند که برای چاپ مقالات هزینه ای از نویسندگان دریافت نمیکنند که اتفاقا در محافل علمی مقبولیت بیشتری نیز دارند. چرا که اکسپت و چاپ مقاله در این مجلات به دلیل بالا بودن تقاضا، نرخ پایینی داشته و صرفا مقالاتی پذیرش میشوند که حول موضوعاتی ناب و بکر پژوهش و نگارش شده باشند. از این رو داوری در این مجلات بیشتر روی بار علمی مقالات متمرکز است. اما از آنجایی که فرایند ارسال، فرمت بندی، ترجمه تخصصی، دریافت اکسپت و چاپ مقاله آنهام از چنین مجلاتی بسیار دشوار بوده و نیاز به تجربه و تخصص در این زمینه دارد، دانشجویان و محققین اگر شخصا اقدام به سابمیت مقاله کنند، یا در موعد مقرر موفق به دریافت اکسپت مقاله خود نخواهند شد و یا مقاله ریجکت خواهد شد.

یکی از فیلدهای کاری موسسه سینا چاپ مقاله در این مجلات است. ما در این بخش از خدمات خود از صفر تا صد کار اکسپت مقاله شما را با بهتریت کیفیت و در اسرع وقت انجام خواهیم داد. کارشناسان ما با تجربه چاپ مقالات علمی مختلف در معتبرترین مجلات دنیا در طی چند سال گذشته، این اطمینان خواهند داد که این مهم برای شما نیز محقق شود. بنابراین با هزینه کردن مبلغ ناچیزی نسبت به هزینه های دریافتی مجلات برای چاپ مقاله، میتوانید پس از نگارش مقاله خود، باقی کار را به متخصصان ما بسپارید. در ادامه میخواهیم بررسی کنیم کدام مجلات چاپ رایگان مقاله انجام میدهند و چه مقالاتی قابلیت چاپ در این مجلات را دارند. 

حتما نام مجلات ISI برایتان آشناست. این مجلات به دو دسته ایمپکت دار (JCR) و بدون ایمپکت (ISI LISTED) تقسیم میشود. معیار تبیین و تشخیص آنها فایل JCR است. مجله ای که در لیست JCR موجود باشد، ایمپکت دار و در غیر این صورت مجله فاقد ایمپکت می باشد. بنابراین فقط دسته ای از مجلات ISI که مقالات ارزشمند و نو و حاصل پژوهش های نوین را چاپ می کنند میتوانند وارد لیست JCR شوند. به این مجلات WOS نیز گفته می شود. اما چرا به این مجلات اشاره کردیم؟ چون چاپ مقاله در مجلات JCR رایگان بوده و هزینه ای برای چاپ از نویسندگان دریافت نمیکنند. 

ضریب تاثیر ( impact factor) یک ژورنال علمی، بیانگر میانگین تعداد استنادهای مقالات آن ژورنال درسایر ژورنال ها و مراجع علمی است. این شاخص به نویسندگان و مخاطبین كمك مي كند تا ارزيابی مناسبی از ژورنال بويژه هنگامی كه با ژورنالهايی در زمينه يا رشته مشابه مقايسه می شود داشته باشند.

چاپ مقاله در مجلات JCR 

اولین نکته در خصوص مجلات JCR اینست که این مجلات مثل مجلات علمی پژوهشی داخلی، غیر تضمینی هستند؛ یعنی با هیچ موسسه ای برای چاپ مقاله قرار داد نداشته و صرفا قابلیت های مقاله را برای چاپ میسنجند. بنابراین روی چاپ تضمینی مقاله در این مجلات هیچ حسابی باز نکنید. این مجلات در داخل کشور نیز بسیار معتبر بوده و مورد تائید وزارت علوم و دانشگاهها می باشند که گاها برای مقاطع دکتری و اساتید و هیات علمی چاپ مقاله در این مجلاتی الزامیست. پروسه داوری و دریافت اکسپت مقاله از این مجلات بسیار دشوار و پیچیده است. بطور معمول زمان داوری و پذیرش مقاله در مجلات JCR چهار تا نه هفته می باشد ولی این زمان می تواند کوتاهتر و یا طولانی تر نیز بشود.


این مجلات صرفا مقاله ای با کیفیت بالا و قوی را پذیرش می کنند. مقاله قوی مقاله‌ای است که از نظر ساختار علمی استاندارد باشد، دارای موضوعی ناب و به روز باشد، از نظر روش شناسی تمام جوانب رعایت شده باشد و همچنین در آن از منابع دست اول استفاده شده باشد. بهتر است تا حد امکان از منابع دو سال اخیر و در صورت کم بودن مقالات از مقالات ۵ سال اخیر استفاده شود. پس توصیه میکنیم قبل از چپنین تصمیمی، مقاله خود را از این جهات ارزیابی کنید.

البته کارشناسان موسسه سینا در حوزه چاپ مقاله نیز در این زمینه مشاوره های لازم را به شما ارائه خواهند داد تا با دید بازتر و کامل تری تصمیم گیری کنید. برای اینکار کافیست بصورت آنلاین ثبت سفارش نموده و با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و سپس فایل چکیده مقاله و اطلاعات هویتی خود را در اختیار آنها قرار دهید تا پس از مطالعه و بررسی های لازم، لیست مجلات JCR متناسب با موضوع مقاله شما را در اختیارتان قرار دهند و شما یکی از آنها را انتخاب کنید. سپس مقاله وارد مراحل فرمت بندی طبق ضوابط مجله مورد نظر، ویراستاری، پارافریز، ترجمه تخصصی، سابمیت، انجام پیگیری های لازم در مرحله داوری، اعمال اصلاحات در صورت ریوایز مقاله در نهایت دریافت نامه اکسپت مقاله از مجله JCR مورد نظر میشود. همه امور با کمترین هزینه، در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت توسط کادر مجرب سینا برای شما انجام خواهد شد. با ما در ارتباط باشید. 

بیشتر بخوانید:

ترجمه مقاله ارزان

چاپ مقاله isi در بهترین مجلات دنیا

مراحل چاپ مقاله JCR

لیست مجلات jcr مورد تایید وزارت علوملطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
جهت چاپ مقاله با نرخ پایین و یا رایگان میخواهم راهنمایی کنید
سلام و عرض ادب نهایت تشکر را داریم که ما را برای همکاری برگزیده اید. احتراما برای پذیرش و چاپ مقاله در خدمت هستیم. روند پذیرش برای مجلات مختلف متفاوت می باشد.کارشناسان از طریق ایمیل با شما در ارتباط خواهند بود تا راهنمایی های لازم را در این جهت انجام دهند. با تشکر.
1 روز پیش
بازدیدکننده

شهلا حریری مقدم
جهت چاپ مقاله با نرخ پایین و یا رایگان میخواهم راهنمایی کنید
6 روز پیش

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی